SEÇİMLERE HANGİ GÖZLE BAKIYORUZ? - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

SEÇİMLERE HANGİ GÖZLE BAKIYORUZ?

Bu haber 13 Aralık 2018 - 9:06 'de eklendi ve 148 kez görüntülendi.

????????????????????????????????????

Şahsen ben, 2019 Seçimlerinin, Samandağ İlçe, Köy ve Mahallelerini, ya yirmi sene ileri taşıyacak veya Yirmi Sene geri atarak, gelişmesinin önüne geçilecek diye düşünüyorum.

Neden mi sorusunun cevabını, gelin hep beraber bulalım.

Samandağ İlçemizin sınırları içerisinde yaşıyor isek, Yaz ve Kış aylarına ait, İlçemizin sorunları ile zaten haşir ve neşir’iz.

Samandağ İlçesi Nüfus açısından, büyüdükçe büyüdü. Velakin, Şehrin Çehresi olduğu gibi kaldı. Sizlerce bilinen, Yaz Aylarının sorunları ve bu sorunlara da Kış Aylarının sıkıntıları da eklenirse, Samandağ çekilmez bir hal alıyor.

İlçemizde, Halkımız ile yapılan sohbetlerde, buranın Esnafı, Mekan Sahipleri, Turizmcisi, Ev Sahipleri v.s Hükümetimizden, İlçe de Turizm Sektörünü desteklemelerini, İlçemize en azından Üniversitenin bir uzantısını da getirmeleri talep ediyorlar.

Kendi kendime sorarken, Sizlere de sormuş olayım. Belediyenin içerisinde bulunduğu Borç batağını unutmadan, bugüne kadar, kendi Kaderine terk edilmiş, hiç bir sorunu giderilmemiş, tonlarca sorunu bulunan bu İlçeye, birde Hükümetten talep ettiklerimizi de katarsak, sorunları çözme adı altında neler üretiyor, Seçimlere hangi gözle bakıyoruz? Nasıl düşünüyoruz? Oyumuzu kime vereceğimizi, nasıl belirliyoruz?

Samandağ’ında sürekli cereyan eden hikâye ise, Hükümete zıt düşmek olmuştur. Zıt düştükten sonra da, hizmette göremeyince de ver Feryadı, Hükümeti de göreve davet et. Öyle bir Dünya yok Arkadaşlar. Kendi kaderimizi, gene de kendimiz belirliyoruz. İsterseniz buna, sorunumuzu kendimiz yaratıyoruz da diyebiliriz.

Ama gene de Hükümetimiz, üzerine düşen görevi fazlası ile yapıyor. Hükümetimizin yaptıkları yanında bizlerde bu Halka, gelmesi gereken hizmetleri sunabilsek, İlçe olarak çok daha güzel yerlerde olabiliriz.

Ben buradan herkese seslenerek, artık değişmemizin zamanının geldiğine inandığımı, değişerek gelişime katkı sağlamanın şart olduğunu da savunuyorum. Buda ancak, Hükümetimiz ile beraber hareket edersek sağlanabilir. AK Parti Hükümeti hariç, Samandağ’ı Yirmi Sene ileri taşıyacak, başka bir Parti tanımıyorum. Diğer Partililer, bizler de yaparız ederiz derseler de, üzülerek belirtiyorum ki, seçim sonrası sadece FOS çıkar.

Hayaller peşinden koşmaktansa, gerçekleri kabullenmek, çok daha cesurca ve gerçekçi bir hareket olacaktır. Kendimizi ve Korkularımızı, Sizlere anlatılan yalan ve dolanları geçelim.

Samandağ’ı Yirmi Sene ileri taşıyamazsak eğer, bundan sonra Gençlerimizin beyin göçü ile beraber, bizlerde buralardan göz etmek zorunda kalabiliriz. Doğup büyüdüğümüz yerleri terk edip gitmek, çokta kolay olmasa gerek. Akrabalardan uzaklaşmak ve uzaklarda da Dinimizi yaşayamamak, kendi kendimize vereceğimiz en büyük Ceza olsa gerek.

Gelin Değişelim, Gelin Gelişelim.

Takdir Sizindir. Seçimler, Sevabı Günahı ile de, Sizlere aittir.

Samandağ Belediyesi AK Parti Aday Adayı Hikmet Gümüş