"SEÇİM KAPALI USUL YAPILSIN!" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“SEÇİM KAPALI USUL YAPILSIN!”

Bu haber 20 Ocak 2018 - 8:27 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, seçiminin kapalı oy sistemi ile gerçekleştirmesi çağrısında bulundu.

İlçemizde hafta sonunda gerçekleşecek kongrede oyunu kullanacak olan, isminin açıklanmasını istemeyen bir vatandaş; ‘iki adayımızın da hatırı sayılır. Ama biri arasında seçim yapmak zorundayız. Çoğumuz seçimin kapalı oy sistemi ile yapılmasından yanadır’ dedi.

Samandağ Kültür Merkezinde yapılacak olan seçimde ortaklara ve başkan adaylarına çağrıda bulunan Üye, “Seçimde mevcut Başkanımız Sait Kahiloğulları ve Aday Orhan Durgun yarışacak. Birbirinden değerli ortakların sağduyusuna güvenerek seçimi kapalı usulde yapın istiyoruz.

Ülke genelinde esnafımızın yaşadığı sorunlar, edindiği borçlar herkesin malumu. İlçemizde gerçekleşecek bu seçimin sessiz sedasız, sorunsuz geçmesini dilerken. Kazanacak Başkanımızı şimdiden tebrik eder; yönetimiyle, esnaf sorunlarını gündemde tutarak çözüm odaklı çalışmalara imza atmasını temenni ederim. Bütün esnaf kardeşlerime de bol kazançlar günler dilerim” dedi.

Konu ile ilgili görüşünü belirten diğer ortaklar da, ‘bizler de bu seçimin şeffaf olmasını istiyoruz. Tüzüğümüzde mevcut üyelerin seçim şeklinin AÇIK veya KAPALI olmasını belirleme maddesi de var. O hayata geçirilebilir. Sorun yaratan değil çözüm odaklı bir yönetim istiyoruz” dediler.

Haber : Ali Doğru

afdah.info

voir films