ÜST REKLAM

logo

reklam
15 Mayıs 2017

“SATIN ALAMADIĞINIZ GÜÇLERİN SESİ DAHA DA GÜR ÇIKACAK”

 

‘Yazının altına bizde imza atıyoruz, buyrun bizim hakkımızda da suç duyurusunda bulunun…’

“SATIN ALAMADIĞINIZ GÜÇLERİN SESİ DAHA DA GÜR ÇIKACAK”

20 Mayıs tarihinde yeniden kongreye gidecek olan Eğitim Sen Samandağ Temsilciliği’nden gazetemize dayanışma ziyareti gerçekleşti. Hafta sonunda gerçekleşen ziyarette Eğitim-Sen adına konuşan Cüneyt Kayıkçı, ‘Samandağ Ayna Gazetesi’nde Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı’nın imzasıyla yayınlanan ‘Korkacak Neyiniz Var Ki; Güvenlikçi Üstelik ‘Silahlı’ Alacaksınız !’ konulu yazıya biz de imzamızı tıyortuz’ dedi.

Esat Kudret ve Samandağ Eğitim Sen Yönetim Kurulu Üyesi Salih Esmer’inde katıldığı ziyarette Kayıkçı, “yazıya bizde imzamızı atıyoruz. Sayın Başkan buyursun bizim hakkımızda da suç duyurusunda bulunsun. Bulunduğu kurumun bütün olanakları halkın alınteridir. Orada yapacağı her türlü tasarruf halkındır. Atacağı her adımda halkı ilgilendirir. Durum böyle iken attığı her adımla ilgili halkın soracağı her soruya, halkın sesi olan basının her sorduğu soruya; efendi efendi cevap vermek zorundadır.

Bütün kurumlara çağrımızdır…

Samandağ Ayna Gazetesi’ni yalnız bırakmayacağız!  Bu yalnız bırakmama sürecinde davaysa dava, eylemse eylem hepsine varız.

Partizanca Belediye İmkanları ile satın alamayacağınız güçler olacak. Bundan sonra da bu güçlerin sesini daha da gür duyacaksınız!” ifadesinde bulundular.

 

Share
670 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?