ÜST REKLAM

logo

reklam
01 Haziran 2017

SARI BASIN KARTINI ALDI

 

 

 

BYEGM Adana Bölge Müdürlüğü Mütercim Öner Bozkurt, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı’ya sarı basın kartını teslim etti. 

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ümit Sağaltıcı, dün Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü’nden gelen Sarı Basın Kartını teslim aldı.

12 komisyon üyesinin oylarını tamamını alarak sarı basın kartı sahibi ololan Müdürümüz Sağaltıcı, Basın Kartı Komisyonunun Ankara’da yaptığı son toplantının ardından sarı basın kartını almaya hak kazanarak, kartını BYEGM Adana Bölge Müdürlüğü Mütercim Öner Bozkurt’tan teslim aldı.

Mütercim Bozkurt, bölge ekibi olarak sık sık Hatay’a geldiklerini belirterek, basın mensuplarının sıkıntılarını ve isteklerini dinleme fırsatı bulduklarını söyledi.

Mütercim Bozkurt, kartını teslim ettiği Sağaltıcı’ya, kartın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Sarı Basın Kartını almanın sevincini yaşayan Müdürümüz Sağaltıcı “yaklaşık 14 yıldır severek yaptığım gazetecilik mesleğinde sürekli ihmal ederek bir türlü başvurmadığım sarı basın kartını, en son eşim Ferit Sağaltıcı’nın ısrarı ve sürekli takibi ile almanın mutluluğu içerisindeyim. Usta gazetecilerden oluşan, komisyonda 12 üyenin oluru ile basın kartını hak etmem beni hem gururlandırdı hem de mutlu etti. Bu kartı almamda destek ve yardımlarını esirgemeyen Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Adana Bölge Müdürlüğü Mütercimi Sayın Öner Bozkurt’a teşekkür ediyorum. İnşallah bu kartı ilçem ve halkımız adına en hayırlı haberlerde kullanmak nasip olur. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

Share
1169 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?