ÜST REKLAM

logo

reklam

ŞANVERDİ VE YETİŞEN’DEN SINIRDAKİ GAZETECİLERE ZİYARET.

İdlip operasyonu için Hatay’ın Reyhanlı ilçesi oğulpınar köyünde görev yapmakta olan yerli ve yabancı basın mensuplarının ihtiyaçları için Hatay gazeteciler cemiyet başkanı Ahmet Yetişen, devreye girip, Reyhanlı belediye başkanı Hüseyin Şanverdi ile görüşerek basın mensuplarının ihtiyaçları için yardım istedi.

Bu talebi anında karşılayan Başkan Şanverdi gazetecilerin rahat edebilmesi için bölgeye bir çadır kurdurarak daha rahat bir çalışma ortamı sağladı. Bölgede görev yapan gazeteciler bu çalışmanın ardından sosyal medyada her iki başkana da teşekkür mesajları yayınlayarak duydukları memnuniyetleri dile getirdi.

Hatay Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ahmet Yetişen, basın mensuplarına hassas yaklaşımından dolayı yanına cemiyet yöneticisi Cahit Aşkar’ı da alarak Reyhanlı Belediye başkanı Hüseyin Şanverdi’ ye nezaket ziyaretinde bulundu, ziyaretin ardından sınırda bulunan gazetecilere destek olmak amacıyla  beraberce oğulpınar köyüne giden Şanverdi ve Yetişen burada gazetecilerle bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar.

Haber :AliDoğru

Foto Haber Merkezi

Share
378 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?