SANATSEVERLERİ COŞTURDULAR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

SANATSEVERLERİ COŞTURDULAR

Bu haber 21 Mart 2017 - 9:24 'de eklendi ve 423 kez görüntülendi.

 

 

Samandağ Kültür Merkezi Tiyatro Topluluğu Şiir Ve Müzik Dinletisi izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı! Samandağ Kültür Merkezi Tiyatro topluluğu bünyesinde 17 mart 2017 Cuma günü gerçekleştirilen Şiir ve Müzik dinletisi programı Samandağlı şairlerin şiirleri ve şarkılar eşliğinde izleyicilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Sedat DOĞAN yönetimindeki topluluğun bu etkinliği Samandağ’ında ilk defa gerçekleştirildiği ifade edilerek, bu tür sanatsal faaliyetlere devam edecekleri belirtildi. Kültür Merkezi Müdürü Murat ELATAŞ program sonunda yaptığı teşekkür konuşmasında Samandağ kültür merkezinde ilklerin yaşandığını ifade ederek, geçen yıl oluşturdukları Kültür Merkezi Tiyatro topluluğuyla 27 Mart 2016 da dünya tiyatrolar gününde ilk tiyatro etkinliğini gerçekleştirdiklerini, düzenlenen şiir ve müzik dinletisinin de bir ilk olduğunu ifade ederek her geçen gün sanata ve kültüre ilişkin çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti.

Kültür merkezi tiyatro topluluğunun ayrı bir gurur kaynağı olduğunu ifade ederek her daim Samandağlı şairlerin sanatseverlerin yanında olduklarını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Geceye şiirle ve şarkıyla katkı sunanlar: Vildan YAŞAR, Hasan GİRŞKEN, Georgiya YAYLAGÜL

Merve MİÇOOĞULLARI, Funda BEYAZ, Haydar KARAALİ, İbrahim KİMYONGÜR, Sinan DADÜK, Mesude ALTINOK, Eda KISADUR, Ayfer EROL, Şiraz YOĞUN, Müge SAKALLI, Yüşa ARIŞ, Ahmet GÜRSES, Hasan Erdem SONGUR, Meryem EMEKTAŞ, Beste EMEK, Rasim DENİZ