ÜST REKLAM

logo

reklam

SANAT ŞENLİĞİNE COŞKULU KATILIM

Gerçekleştirdikleri kültürel ve sanatsal etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Harabi Cafe ve By Aslan Sanat Merkezi Yeni Çarşı’da (By Aslan Sanat Merkezinde) bir kültür rüzgârına daha imza attı.

Harabi Cafe ve By Aslan Sanat Merkezi’nin katkılarıyla Göksel Yılmaz Ensemble ve Ciran Erbane grubu farklı dillerde söyledikleri şarkılarla bir müzik şenliği gerçekleştirdiler.

Konser öncesinde vatandaşlarla duygu ve düşüncelerini paylaşan Harabi Cafe Sahibi Melis Küçük;

“Ben başta burada sevgili abim Onur Küçük, kardeşim Levent Küçük’de temsil ediyorum. Gerçekleştirdiğimiz etkinlik geleneksel hale getirdiğimiz 4. Etkinliğimiz. Genelde her yıl kültürel etkinlik çalışmaları yapıyoruz. Bu yıl By Aslan Sanat Merkeziyle beraber daha kapsamlı bir etkinlik yapmak istedik. Göksel Yılmaz (Ensemble) ve Ciran Erbane Grubu ile size küçük bir Ortadoğu turu yaşatacağız.

Ayrıca Samandağ’ında dansa gönül veren arkadaşlarımız var. Arada onlarda sahne alacak umarım beğenirsiniz. Onlarında Samandağ’ında yeni değişiklikler yapmak istiyorlar. Son olarak bu gece çok güzel olacak diyorum. Umarım her şey çok güzel olur her zaman. Teşekkür etmek istediğim Yurtiçi Kargo Samandağ Şube sahibi sevgili arkadaşım Selim Devran Döner’e teşekkür ediyorum. Ayrıca Ayaz Tur Teknesi’ne ve bana destek olan bütün arkadaşlarıma, Koordinat Cafe ve Castro Cafe’ye çok teşekkür ediyorum. Umarım çok güzel bir akşam geçirirsiniz. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim. İyi akşamlar diliyorum” dedi.

Göksel Yılmaz (Ensemble) ve Ciran Erbane Grubu’nun gerçekleştirdikleri müzik şöleni vatandaşları oldukça mutlu etti.  Program sırasında vatandaşlar şarkılara eşlik etti. Danslar edildi. Halaylar çekildi. Program sonrasında ise sanatseverler Göksel Yılmaz Ensemble ile fotoğraf çekildiler.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı

Share
32 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?