ÜST REKLAM

logo

reklam
21 Şubat 2017

ŞAMPİYONLUK, GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR!

İlçemizin ve ilimizin parlayan yıldızı Samandağspor fırtınası Play Off’ta da devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta en yakın takipçisi Uğurdal Sağlık Kolejispor’u 4-0’lık net bir skorla deviren ve aradaki puan farkını 5’e yükselten Samandağspor, her maça ”sıradaki gelsin” der gibi sahaya çıkıyor ve klasını konuşturuyor.

Samandağspor, Uğurdal Sağlık Kolejispor’u 4-0 devirirken ilçemizdeki çok sayıda futbol sever ve Samandağspor aşığı da takımlarını yalnız bırakmadı.

Samandağspor’un Bugünkü Konuğu Karaağaçspor

İlçemizin başarılı temsilcisi Samandağspor, bugün Samandağ İlçe Stadında, grubunda 7 puanı bulunan Karaağaçspor’u konuk ediyor.

Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın, bugün Saat 15.00’da Samandağ İlçe Stadında oynanacak ve Samandağspor’un bir nevi şampiyonluk ipini göğüsleyeceği maça bütün halkımızı davet ediyor.

Her maça şampiyonluk parolası ile çıkan ilçemiz ekibini, halkımızın yalnız bırakmamasını isteyen kulüp Başkanı Yatkın, ”bütün halkımızı bu maçta da bizi desteklemeye davet ediyoruz. İlçemizi başarılı bir şekilde temsil eden futbolcularımızı desteklemeye herkesi bekliyoruz. Her maçta müthiş bir atmosfer yaşıyor ve yaşatıyoruz. Halkımızı bu atmosferi yaşamaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Share
747 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?