ÜST REKLAM

logo

reklam
06 Mart 2017

ŞAMPİYON SAMANDAĞSPOR SÜPER AMATORDE

 

 

Geçtiğimiz Perşembe günü deplasmanda Aşkarbeylispor’a konuk olan ilçemizin fırtınası Samandağspor, Play-Off’un önemli müsabakalarından birini daha güle oynaya geçti.

Deplasmanda oynanan ve Samandağspor’un üstünlüğü ile süren maçta ilçemiz takımı maçta rakibini 4-0 yenerek süper amatöre çıkmayı garantiledi.

1-ALİ KEMAL AY, 2-BAHATTİN RAY, 3-MAHMUT NEHİR, 4-EMRE ÇAY, 5-MEHMET MUSTAFA KALKAN, 6-ERSİN MİÇOOĞULLARI, 7-ULAŞ OĞUR, 8-MUSTAFA KANMAZ, 9-YUSUF UĞUROL, 10-YASİN ÇELİK, 11-SABİT ÇOBANCI, 12-DERVİŞ DAĞ, 13-HÜSEYİN GÜNDÜZ, 14-HALİL İBRAHİM YALÇIN, 15–İBRAHİM ÇAM, 16-ABDULLAH MERT KOCA, 17-SELÇUK MİÇOOĞULLARI ve CEMALI KAMACI 18’i ile maça giden Samandağspor’un galibiyet gollerini

Goller Yasin Çelik, Yusuf Oğurol, ERSİN MİÇOOĞULLARI ve Ulaş Oğur kaydetti.

Süper amatörün garantilenmesinin ardından yaşadıkları sevinç görülmeye değer olan kulübün Başkanı Yusuf Yatkın, elde edilen başarı ile ilgili açıklamada bulundu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan kulüp Başkanı Yusuf YATKIN; ”Bu maçın primi ve yemek masrafları Arabistanda inşaat sektöründe çalışan Amcamın oğlu  ALİ YATKIN tarafindan karşılanmıştır. Bu duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz

Grup şampiyonluğundan sonra Play-off’larda da başarılı olmak ve çok uzun süren sezonu mutlu sonla bitirmek çok güzel bir duygu.Bu duyguyu bana yaşatan futbolcularıma ve bize destekte bulunan herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Haber-foto:Ali doğru

Share
774 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?