ÜST REKLAM

logo

reklam

ŞAMPİYON: HBB ATLETİZM TAKIMI

 

13 Ocak’ta İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda düzenlenen ‘Spor Toto Salon Türkiye Yürüyüş Şampiyonası’na katılan Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Atletizm Takımı, Hatay’a şampiyon olarak döndü.

Hatay’ın spor anlamında önemli bir merkez haline gelmesine yönelik çalışmaları hemşehrilerinin takdirini kazanan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için sportif faaliyetlere daha çok yönelmelerini ve Türk sporunun gelişimine katkı sağlamak amacıyla başlattığı çalışmalar meyvelerini vermeye devam ediyor.

HBB Atletizm Sporcuları Hatay’a Başarıyla Döndü

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen, şampiyona sonuçlandı. 5000 m branşında U20 kadınlar kategorisinde HBB Spor Kulübü Milli Sporcularından İnci Çiçek Türkiye 2’incisi olurken, Seçil Akpınar Türkiye Şampiyonu olarak Hatay halkına büyük bir gurur yaşattı.

Takım Antrenörlerinden Başkan Savaş’a Teşekkür

Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Atletizm Takımı Antrenörleri Abdulmecit Ölçer ve Senem Ölçer, “Katıldığımız her turnuvadan başarıyla dönmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sporun kentimizde yaygınlaşması başarılı sporcuların ülkemizi uluslararası arenada temsil etmesi için bizlere her zaman destek olan başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerimizi iletiyoruz” açıklamalarında bulundu.

Haber Merkezi

 

 

 

Share
548 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?