ÜST REKLAM

logo

reklam

“SAMANDAGSPOR’UN BİZDE AYRI BİR YERİ VAR”

İlçemizde faaliyet gösteren Rüzgâr Bebe işletme sahibi Cemil Aksu Samandağspor’un kendileri için özel bir yerde olduğunu ifade ederek Samandağspor’a destek sunacağının altını çizdi.

Konu üzerine gazetemize açıklama yapan Rüzgar Bebe işletme sahibi Aksu; “Samandağspor’un benim için ayrı bir yeri vardır. Daha önce Bahtiyar kardeşim bu kulüpte top oynadı ve çok mutlu günler geçirdi. Şu anda futbolu bıraktı. Şu anda akrabalarımdan kimse oynamıyor. Bu kulüp desteklenirse yeteneği kaybolup giden kardeşim gibi olmaz. Bu başarılı yönetime sahip çıkılmalı ki yeteneklerimiz kaybolup gitmesin diye düşünüyorum. Bizde elimizden geldiğince desteklerimizi devam ettireceğiz. Bizde 100 tl ve üstü alışverişe 1 adet Samandağspor çekiliş biletinden hediye ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Rüzgar Bebe İşletme sahibi Aksu’ya teşekkürlerini ileten Yusuf Yatkın; “Daha önce de desteğini bizlere sunan ve bizleri hiç yalnız bırakmayan Cemil AKSU kardeşimize ve eski futbolcumuz Bahtiyar Aksu’ya desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Haber- Foto: Ali Doğru

 

 

Share
274 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?