ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Kasım 2016

SAMANDAĞSPOR’DAN KUMLUSPOR TAKIMINA DÜZİNE TARİFESİ

Samandağspor-U17  Geçtiğimiz Pazartesi günü Samandağ şehir Stadyumu’nda Kumluspor ile karşı karşıya geldi. Kumluspor’u gol yağmuruna tutan Samandağsporlu golcüler karşılaşmada 12-0 galip geldiler.

Grubun yenilgisiz tek takımıyız…

sdspor

Karşılaşma ile ilgili gazetemize konuşan Kulüp başkanı Yusuf YATKIN; “bu skorla beraber grubun yenilgisiz tek takımıyız. En çok gol atan takımı (8 maçta 41 gol), en az gol yiyen takımı (8 maçta 2 gol) unvanını elimizde bulunduruyoruz. Bu yetenekli gençlerimiz bize her hafta farklı galibiyetler armağan ediyorlar. Futbolcularımı tek tek kutluyorum. Bu gençler bizim gençlerimiz. Herkes elinden geldiğince bu gençlere sahip çıkmalı. Bizim bu çağrımıza ses veren bir isim de Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Gökhan KAMACI’dır. Bu başarılı futbolcularımıza gönüllü olarak diyetisyenlik yaptığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Oğuzhan ARSLAN,  Yusuf TUM, Uğur Meydanoğulları, Görkem DENİZ, Mert Mars OĞUR, Cemali KAMACI, Yusuf KONT, Mehmet Ali BEYAZ, Halil Kerem NEFŞİOĞULLARI, Hüseyin GÜNDÜZ, Seyyid Ali ADANA, Yusuf RIDVANOĞULLARI, Şemsi TESPİ, Aziz Can KARA, Ali Haydar ÖZBEK, Egemen SAĞALTICI, Yusuf Cem SAKALLI ve Alihan ABA Takım kadrosu ile stada inen futbolculardan Oğuzhan Arslan (1gol), Mert Mars Oğur (1gol), Uğur Meydanoğulları (1 Gol), Yusuf Kont 1(Gol), Cemali Kamacı (1gol), Mehmet Ali Beyaz (1gol), Görkem Deniz (2 Gol), Seyyid Ali Adana (2 Gol), Hüseyin Gündüz (2 Gol) gol atan isimler oldular.

Share
964 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?