SAMANDAĞSPOR'A SINIR ÖTESİ DESTEK | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

SAMANDAĞSPOR’A SINIR ÖTESİ DESTEK

Bu haber 28 Ağustos 2019 - 9:26 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

Samandağspor’a Almanya’dan futbol topu desteği…

Almanyada yaşayan gurbetçilerimizden Muhyittin Berrak ve oğlu Sabit Berrak Samandağspor’u Almanya’dan takip ettiklerini, çok iyi bir Samandağspor taraftarı olduklarını ve yakından takip ettiklerini söyleyerek Samandağspor’a ellerinden gelen desteği yapacaklarını söylediler.

Berraklar, ‘Bizler Almanya’da alt yapının ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden Samandağsporun alt yapıya verdiği önemi takdirle karşılıyoruz. Bunu oluşturan Samandağspor yönetimine ve Yusuf başkana teşekkür ederiz… Alt yapıya verilen öneme destek çıkmak istedik ve istinaden 20 adet Adidas futbol topu hediye ettik”dediler.

Konu ile ilgili Kulüp Başkanı Yusuf YATKIN ise, “bu destekler bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Çünkü bu destekler bizlerin sorumluluğunu daha da fazla arttırmaktadır. Samandağ ilçesinin temsiliyetini bizlere Almanya’dan, Japonya’ya, Gana’ya ve diğer ülkelerde yaşayan gurbetçilerimizin bizleri takip ettiğini hatırlatıyor ve bizlere düşen görevi fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz… Bu hediyelerin bizlere ulaşmasında ve iletişimde katkısı olan Hikmet TUNÇ ve çocukları Oktay ve Ali TUNÇ ‘a katkılarından dolayı teşekkür ederim”dedi.

Haber – Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films