ÜST REKLAM

logo

reklam

SAMANDAĞSPOR’A JAPONYA’DAN DESTEK GELDİ

Japonya’da yaşayan Samandağlı işadamı Ayhan Nural’dan Samandağspor’a destek. İş adamı Nural  çekiliş biletlerinden 750 adet alarak Samandağspor’a destek olduğunu belirtti.

Konu üzerine gazetemize açıklama yapan Samandağspor’un 2.Başkanı ve Teras Cafe’nin sahibi Sedat Köksal; “Japonya’dan bizi arayarak sipariş veren arkadaşımız Ayhan Nural’ın binlerce kilometreden bizleri takip edip desteklemek istemesi Samandağspor’un ne kadar düzgün iş yaptığının da bir göstergesidir diye düşünüyorum. Bu kadar uzaklardan takip edildiğimizi hissetmek maddiden çok manevi anlamda bizleri fazlasıyla mutlu etti ve daha fazla çalışma hırsı veriyor. Samandağspor yönetimi olarak futbolda ve toplumda ahlaklı ve başarılı gençlerin oluşmasında elimizden gelen gayreti veriyoruz, masrafımız çok fazla ve tek gelirimiz bu piyango çekiliş biletleridir yüreği Samandağ sevdasıyla çarpan, güzel yürekli kardeşimiz Ayhan Nural’ın bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Samandağspor’a destekte bulunan Ayhan Nural; Samandağspor’u yakından takip ediyorum son zamanlarda aldığı başarılarla beni Japonya’da gururlandırıyor, takımı 2. Amatörden alarak Süper Amatöre kadar yükselten yönetim kadrosunu ve yükseliş çizgisini bu sezonda dinamik ve genç yönetim kadrosu ile devam ettireceğinden hiç şüphem yoktur, bu gençlere gereken desteğin verilmesi gerektiğinin bilincinde olarak elimden gelen desteği vermeye devam edeceğimi belirtmek isterim.” İfadelerine yer verdi.

 

 

 

Share
689 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?