ÜST REKLAM

logo

reklam
09 Mayıs 2017

Samandağspor, Tarihe Not Dümeye Devam Ediyor… TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAYIZ

 

Samandağspor Hatay ilinin temsil eettiği maçta rakibi Seyyid Ali ADANA (2 GOL), Cemil DURAN ve Ali Haydar ÖZBEK’in ilk yarıda attığı gollerle 4-0 yenerek Türkiye Şampiyonasına gitmeyi hak etti. Kulüp Başkanı konu ile ilgili açıklama yaparken, burukluğu da hissedildi. 

Hedeflerimizi büyütürken de yükümüzde büyüyor.

Samandağspor Kulüp Başkanı Yusuf YATKIN, “Samandağ tarihinde ilk defa böyle bir başarı yakalanıyor. Bu başarıların artarak devam edeceğinden eminim. Hedeflerimiz çok büyük. Hedeflerimizi büyütürken de yükümüzde büyüyor. Samandağspor olarak amacımız bu gençlerin önünü açmak.Bizler bu işi yaparken ciddi bir destek göremediğimiz için zorlanıyoruz.Bizler sadece daha rahat koşullarda çalışmak istiyoruz.Bu yüzden Samandağ gönüllüsü arkadaşlardan yükümüzü hafifletmelerini istiyoruz. Samandağ tarihinde ilk defa bu başarıyı yaşatan futbolcularıma ve teknik heyetime, futbolcularıma gönüllü Diyetisyenlik yapan Gökhan Kamacı’ya ve maçı izlemeye gelip bizleri yalnız bırakmayan Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Yıldız’a, Sulama Birliği Başkanı Devrim ŞAHUTOĞLU’na, BYASLAN şirketler grubu sahibi Yusuf ve Kemal ASLAN’a, Kelebek Cafe sahibi Ali MİÇOOĞULLARI’na, Truva Restaurant Sahibi Mithat BOĞDAY’a, Eğitimci Eser PAŞA’ya ve taraftarlarımıza ve özellikle TEKEBAŞI’dan gelen 100’e yakın taraftarlarımıza teşekkür ederim… Bundan sonra maçı izlemeye gelen misafirlerimizin isimleri sayılamayacak duruma gelince çoğalırız” dedi.

Samandağspor futbolcu fabrikası olsun…

Maç sonrasında sosyal medyadan da Kulüp Başkanı ve sporculara tebrik yağdı. Kelebek Cafe Sahibi Mehmet Ali Miççoğulları; “Tebrikler gençler, tebrikler Samandağspor, tebrikler Yusuf hoca. Maddi imkansızlığınıza rağmen Türkiye şampiyonluk biletini hakkınızla aldınız. Önde gelen iş adamları, mülkü amirleri, Belediye Başkanı, esnaf odaları, avukatlar, doktorlar, esnaflar, Samandağ halkı herkesin elini taşın altına koymanız için sizi davet ediyorum. Çocuklarımızın geleceği için, Samandağspor futbolcu fabrikası olsun, yeni filizlenmiş genç çocuklarımız Avrupa’ya açılsın bizi temsil etsin.. Kimbilir belki sizin çocuğunuz olabilir bu sebeple hep beraber Samandağspora destek olalım..Yusuf Yatkın BASKANIMIZI yalnız bırakmayalım” dedi.

Haber-Foto:Ümit Sağaltıcı

 

Share
846 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?