ÜST REKLAM

logo

reklam

SAMANDAĞSPOR, PLAY-OFFTA DA ŞAMPİYONLUĞA GÖZ KIRPIYOR

 

 

 

Samandağspor grubun güçlü takımlarından Yayladağıspor’u 3-0 gibi net bir skorla yenerek 34 maçtır yenilmezlik serisini devam ettirdi. Hafta sonunda Samandağ ilçe stadının ev sahibi olduğu, ilçe halkının yoğun destek verdiği maçta taraftarlar Samandağspor sporcularını yanlız bırakmadı. Grup Şampiyonu olan temsilcimiz playofflara 2 de 2 yaparak 8 puanla grup lideri olarak playofflara da ağırlığını koydu.

Yatkın; 34 maçtır yenilmiyoruz

Samandağspor Kulüp Başkanlığına geldiğinden buyana Samandağspor’un başarı çıtasını gittikçe daha da yükselten Kulüp Başkanı aynı zamanda Antrenörü Yusuf Yatkın, “Samandağspor camiası olarak Samandağ’ın adını her yerde en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Maçın sonunda galibiyetle ayrılan ve futbolcuların primlerini ve yemek masraflarını karşılayan Hidayet Demir  (Balaban) desteklerinden dolayı Samandağspor camiası olarak teşekkür ederiz…  bizim mutluluğumuza ortak olan ve  desteklemeye gelen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız’a, Samandağ Turizm İşletmecileri Yatırımcıları Derneği (SATİYAD) Başkanı Tahsin Boğday’a, Kelebek Cafe sahibi Ali Miççooğulları’na, Muhterem Akdağ ve bütün taraftarlarımızın ayaklarına sağlık diyorum ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

1-Ali Kemal Ay –2–Bahattin Ray—3—Emre Çay–4–Uğur Su—5—Yusuf Çiftçi—6—Ersin Miçooğulları—7–Erol Küçük—8—Mustafa Kanmaz—9—Yusuf Uğurol—10—Yasin Çelik—11—Sabit Çobancı—12—Derviş Dağ—13—Mehmet Mustafa Kalkan—14—Halil İbrahim Yalçın—15–İbrahim Çam—16—Abdullah Mert Koca—17–Mehmet Dilmeç—18–Mehmet Baykuş

Goller : Yasin Çelik, Sabit Çobancı,Yusuf Oğurol

 Haber-foto:Ali doğru

 

Share
625 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?