ÜST REKLAM

logo

reklam
23 Şubat 2017

SAMANDAĞSPOR LİDERLİK KOLTUĞUNU BIRAKMADI

 

İlçemizin yükselen yıldızı Samandağspor, geçtiğimiz Salı günü Samandağ İlçe stadında konuk ettiği 4. sıradaki Karaağaçspor ile 2-2 Berabere kalarak puanları paylaştı ancak liderlik koltuğunu bırakmadı.

Maçın ilk dakikalarında 2-0 geriye düşen ancak toparlanan Samandağspor, başarılı ve üstün oyunu ile geriden gelerek beraberliği yakalayıp maçı 2-2 bitirmeyi başardı.

Puanını 16’ya yükselten Samandağspor, aldığı bu beraberlik ile yenilmezlik serisini de sürdürürken liderlik koltuğunda oturmaya devam etti.

Bu beraberlikle 38 maçlık yenilmezlik serisini devam ettiren Samandağspor’un başarılı grafiği ile ilgili konuşan Kulüp Başkanı Yusuf YATKIN; Samandağspor’un her kesimden sahiplenildiğini ve bunun hakkını vermek için çalıştıklarını belirtti.

Yatkın, ”Samandağ halkı bize sahip çıktığı sürece bu takımın sırtı yere gelmez. Samandağ’ın adını taşıyan sadece bir Samandağspor’umuz var. Ve bu takım hepimizin. Biraz daha güçlü durmak zorundayız. Bugün mücadele eden futbolcularımı ve durmadan destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ederim. 38 maçlık yenilmezlik serisini devam ettirdik.” ifadelerini kullandı.

Haber-foto:Ali doğru

 

Share
620 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?