ÜST REKLAM

logo

reklam

“SAMANDAĞSPOR DÖRT DÖRTLÜK”

İlçemizde futbolu zirvesini hedefleyen Samandağspor geçen hafta oynadığı Belen Belediyespor’u deplasmanda 8-0 yenerek bu sezon oynadığı maçlarda en farklı galibiyetini aldı.

Samandağspor bu hafta oynanan dört kategorideki maçlarda dörtte dört yaparak Süper amatörde lider oldu.

Konu üzerine gazetemiz haber merkezine bir açıklamada bulunan Samandağspor 2. Başkanı aynı zamanda Teras Restorant ve Cafe sahibi Sedat Köksal; “Öncelikle futbolcularımızı ve teknik ekibimizi bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

Samandağspor (A Takımı Belen Belediyespor’u 8-0),( U-19, Defne 2013 Spor’u 5-4),( U-15,Harbiye Spor’u 6-1)(U-13, Antakya Gençlikspor 9-0) bu takımları yenerek hafta içinde oynadığımız 4 maçın 4’tünü alarak bizlere haklı bir gurur yaşattılar. Ayrıca A takımı dışında U-19 ve U-17 kategorilerinde liderler. Yönetim olarak altyapıya büyük önem veriyoruz, çocuklarla birebir ilgilenip başarılı birer birey ve futbolcu yaratıyoruz, çocuklarımızda bunun karşılığını da rakibi gol yağmuruna tutarak veriyorlar. Hocalarımızın disiplinli çalışmaları ve futbolcularımızın özverileri sonucunda elde ettiğimiz üstün başarıları sezonun sonuna kadar devam ettirmeyi hedefliyoruz ve sezon sonunu şampiyonlukla süsleyip Samandağ’ın adını altın harflerle yazacağız. Samandağ halkından destek bekliyoruz. Bu kulübün maddi desteğe ihtiyacı var, bu takım daha önce sizlerin yılbaşı çekilişlerinde verdiğiniz destekle ayağa kalkıp şahlandı. Bu gençlerin önünü açmak ve bu kulübün daha da büyümesi için tüm Samandağ sevdalısı bireylerden yılbaşı çekilişinde biletlerimizden alarak bize destek olmalarını bekliyoruz. Tekrar futbolcu ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

 

Share
256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?