SAMANDAĞPOR: 3—KARAAĞAÇSPOR:0 | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

SAMANDAĞPOR: 3—KARAAĞAÇSPOR:0

Bu haber 25 Ekim 2017 - 8:36 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.

Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf YATKIN,  Deplasmanda İskenderun Karaağaç tesislerinde oynanan maçta oyuna hakim takım Samandağspor’du” dedi. Dün basına konuşan Başkan Yatkın, din önderi Şeyh Yusuf Yılmaz’a geçmiş olsun temennisinde bulunmayı ihmal etmedi.

Maç sonunda açıklama yapan Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf YATKIN; “yeni çıktığı Süper amatörde 13 takımlı ligde puan kaybetmeyen tek Samandağspor’dur. Samandağspor takımı istediği desteği bulamamasına rağmen doludizgin gidiyor. Maçın başından sonuna kadar üstün mücadele eden futbolcularımı tebrik ediyorum. Süper Amatör liğ HATAY ilinin en üst liği. Bu ligte bu kadar kısıtlı imkanlarla 4’te 4 yapmak bizlere müthiş keyif vermiştir.

Samandağ’ın ismini Hatay’ın en üst liginde temsil ediyoruz. Samandağı’nda son 10 gündür istemediğimiz olaylar olmuştur. Bu olayların tekrarlanmamasını temenni ediyoruz. Bunlardan biride Şeyhimiz Yusuf YILMAZ’ın darp edilmesidir. Hangi dinden olursa olsun din adamının bu gibi şiddet olaylarıyla karşı karşıya kalması kabul edilemez. Şeyhimiz Yusuf YILMAZ’a  geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve Samandağspor camiası olarak her zaman Kanaat Önderlerimiz olan Şeyhlerimizin  yanında olacağımızı belirtiyoruz” dedi.

Haber-Foto: Ali Doğru

afdah.info

voir films