ÜST REKLAM

logo

reklam

SAMANDAĞLI VATANDAŞ YEŞİL İSTİYOR AMA!

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Caddesi (merkez) üzerinde ağaçlandırma çalışması yapıldı.

Samandağ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Perihan Çevikel; “daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Samandağ hedefi ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyet Caddesi’nden başladık ve ilçe genelinde bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Samandağlı esnaflar ağaçları sulayarak ağaç saksılarına çiçekler ektiler. Vatandaşlar bu hizmetten dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek Samandağ Belediyesi ekiplerine iyi çalışmalar dilediler.

????????????????????????????????????

Vatandaşların kimi olumlu kimi olumsuz bir çalışma olarak gördü.

Konu ile ilgili kimi vatandaşlar  “çok güzel yapmışlar keşke daha önce böyle bir uygulama yapsalardı. Biz çalışmayı beğendik. Ben onlardan önce çiçek falan koydum buralara, ama tabi ilçemizin güzel olması bizim için bir avantaj aslında. Mesela bizim evimizin oralara da yapılması gereken bir uygulama bu ama evet iyi bir şey yapmışlar. Ağaçları kesmek yerine şekillendirip güzel bir manzara olmasını sağlamaları gerekir” derken kimisi de; “yollarımız kötü, bakımsız onlarında bir düzene girmesi gerekiyor. Bu çalışma, yaşlı birine genç kıyafet giydirmiş duruyor. Altyapı tamamlanmadan üste ne yaparsanız yapın yakışıksız duruyor. Yoğun bir caddede bu dubalarla yeşil kuru gürültü gibi durmuş” dedi.

Kimi vatandaşlar da, “belediye başkanının, Samandağı yeni keşfetmiş gibi çeşitli caddelerde göz boyayıp, ilçenin parasını boşa harcayarak aday olmaya çalışıyor. tüm çırpınışları boşuna. 10 yıldır ilçenin hizmete gelen parasını, çarcur ederken hiç aklına bugün gelmedi mi? Sayın başkan ilçemizin parasını boş hayallerin için çarçur etme. Buna hakkın yok!”ifadesinde bulundular.

 

Share
218 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?