ÜST REKLAM

logo

reklam
26 Aralık 2016

SAMANDAĞ’INI İNANÇLA ONURLA TEMSİL ETTİLER

 

14741586_1712067399118594_447041396_nSamandağ İdman Yurdu Spor Kros Takımı Türkiye Şampiyonası Sonrasında En İyi Performans Gösteren Takım Ünvanını Kazandı..

Türkiye kros ligi şampiyonasında Akdeniz bölgesi adına Hatay Büyükşehir Belediye Spor ile birlikte yarışmaya katılma hakkı kazanan Samandağ idman yurdu kros takımı Gaziantepte yapılan final yarışmaları sonucunda yıldız erkeklerde 597 takım arasından ilk 25 takım arasına girme başarısını göstererek en iyi performans gösteren takım ünvanını kazandı.

Doğu Anadolu bölgesi takımları adına yarışan spor kulüplerinin zirve yaptığı yarışmada Ankara, Şırnak, Ağrı, Siirt, Şanlıurfa ve Batman takımları kazandı.

Samandağ İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Fevzi Bağdadi Yaptığı açıklamada “yeni kurulan kros takımımız ilk defa hem ilimizi bölgesel ligde, hem de şampiyonada Akdeniz bölgesi adına yarışmalara katıldı. İmkansızlıklara rağmen imkansızı başarıp inançla çalışarak sporcularımız Adana da 3. Karamanda 2. Oldular. Türkiye şampiyonasında ise en centilmen ve en iyi çıkış ve performans yapan takım ünvanınıkazandılar. Bu şampiyonada Samandağını en iyi şekilde temsil etiğimize inanıyorum. Bize inanan ve yanımızda yer alan herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Share
708 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?