SAMANDAĞ’INDA 2. TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

SAMANDAĞ’INDA 2. TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

Bu haber 16 Temmuz 2020 - 13:06 'de eklendi ve 1.461 kez görüntülendi.

Yaklaşık 1.5 milyon öğrencinin merakla beklediği sonuçlar açıklanmaya devam ediyor. İlçemiz 2. Türkiye birinciliğini kazandı. Samandağ Atatürk Orta Okulu öğrencisi Bedia Deniz DOĞRU LGS sınavında 500 tam puanla Türkiye birincisi olması ilçemizde heyecan uyandırdı.

Milli Eğitim Bakanlığı, LGS sonuçlarını 09.00’da erişime açtı. Sınava giren öğrenciler, T.C. Kimlik Numarası ve doğum tarihi ile sınav sonucunu öğrenebiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı, LGS sınavı ile ilgili verileri de paylaştı. Sınava katılan milyonlarca öğrenci, gün içerisinde açıklanacak tercih kılavuzunu bekliyor.

Samandağ Atatürk Orta Okulu öğrencisi Bedia Deniz DOĞRU, LGS sınavında 500 tam puanla Türkiye birincisi olarak ilçemizi gururlandırmıştır. Aldığımız haber sonrası ulaştığımız Okul Müdürü Erkan Hocaoğulları, ‘bu başarı bizleri haklı olarak gururlandırmıştır. Şuan ki ilk incelememize göre 14 öğrencimiz de fen lisesi yolcusudur. Gün içinde sonuçlar netleşecek. Çok mutluyuz” dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak Kendisini tebrik eder, emeği geçen tüm öğretmenlerin yüreğine sağlık diyoruz.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı