"SAMANDAĞ'INA KALİTEYİ SUNUYORUZ" | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

“SAMANDAĞ’INA KALİTEYİ SUNUYORUZ”

Bu haber 19 Haziran 2019 - 9:49 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Yeni Giyim Mağazası Moonstar’ın açılışında Gözler Kamaştı…

Samandağ yeni bir giyim mağazası daha kazandı. Kaliteyi Moonstar’da yakalayacaksınız.

İlçemiz Sivas Şehitleri Caddesi Dalgıç Apartmanında hizmete giren Moonstar geçtiğimiz pazartesi görkemli açılışını gerçekleştirdi.

40 yıllık satış deneyimiyle İlçemizde kaliteyi sunduklarını belirten Moonstar işletmecileri, mağazalarında vatandaşların spor giyimden, iç giyime, bebe ve çocuk giyimden pijamaya her türlü kaliteli ürünü bulabileceklerini ifade ettiler.

Ay ve Yıldızı adını taşıyan yeni giyim mağazası Moonstar Samandağ vatandaşları tarafından çok beğenildi.

Yusuf Tatlı ve Gül Başak Tatlı’ya ait işletmenin açılışında duygu ve düşüncelerini paylaşan Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük; ” Moonstar Samandağ’ında kaliteyi yükseltmiş. Çok güzel bir işletme olmuş. İşletme sahiplerimizi hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar dilerim” ifadelerine yer verdi.

Yeni işletmenin İlçemize haıyırlı uğurlu olmasını dileyen Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, “Türkiye’de ekonomik anlamda yaşanan durgunluğa rağmen böyle bir cesaret göstererek ilçemize bu işletmeyi kazandırmanız takdire şayan. Hem size hem de ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, Allah mahcup etmesin” dedi.  

Görkemli açılışını gerçekleştiren Moonstar işletme kurucusu Yusuf Tatlı açılışa katılım gösteren herkese teşekkür ederek duygu ve düşüncelerini bizimle paylaştı.

Tatlı; ” 40 yıllık satış deneyimiyle Samandağ’ında kaliteyi sunuyoruz. Vatandaşlarımız mağazamızda spor giyimden, iç giyime, bebe ve çocuk giyimden pijamaya ve eşofmana kadar her türlü kaliteli ürünü bulabilirler. Kaliteli hizmet anlayışı ve birbirinden güzel ürünlerimizle memnun kalacağınıza eminiz. Açılışımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Samandağ’ında bir çok organizasyona imza atan Sibel Lora Hatay Organizasyon ve Nikah Şeker

Moonstar işletmesinin organizasyonu gerçekleştirdi.

Birbirinden güzel konseptlerle işletmelere farklı bir hava katan Sibel Lora Hatay Organizasyon ve Nikah Şekeri işletme sahibi Sibel Yüksel Eryılmaz işletme sahiplerini hayırlayarak bir açıklamada bulundu.

Eryılmaz açıklamasında; ” Görkemli açılışını gerçekleştiren Moonstar işletmecilerine hayırlı uğurlu olsun diyor. Bol kazançlar diliyorum. Organizasyon için bizi tercih ettikleri ve Samandağ’ına kaliteli bir mekan kazandırdıkları için çok mutluyuz” dedi.

Moonstar açılışına Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, CHP Samandağ Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cabburoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films