SAMANDAĞ'IN HER MAHALLESİNDEN SPORCUMUZ VAR | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

SAMANDAĞ’IN HER MAHALLESİNDEN SPORCUMUZ VAR

Bu haber 16 Ağustos 2019 - 9:56 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.

Özgür Ateş Futbol Okulu Çalışmalarına Devam Ediyor

İlçemizde faaliyet gösteren Özgür Ateş Futbol Okulu Sorumlusu ve Meydanspor Antrenörü Özgür Doğru gazetemiz haber merkezine gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

2005 yılından beri futbol okulu olarak faaliyet gösteren ve son 5 yıldır Meydanspor adı altında altyapı takımlarıyla lige katılan ve harika işler başaran Meydanspor bu sene de yeni yetenekler bulmaya ve yetenekleri geliştirmeye devam ettiğini belirten Özgür Ateş Futbol Okulu Sorumlusu ve Meydanspor Antrenörü Doğru; “Biz 15 yıl önce bu futbol okulunu kurduğumuzda özellikle köylerdeki çocuklara futbol oynama fırsatı vermeyi amaçlamıştık. Bu amacımıza ulaştık ve amaçlarımızı aştık diyebilirim. Şu an Samandağ’ın her mahallesinden sporcumuz var ve bu çocuklardan seçtiğimiz takımlarla son 5 yılda 5 futbolcumuz Hatayspor altyapılarına transfer oldu hatta 2013 yılında bizim futbol okulumuzdan Hatayspora transfer olan Haluk Ray bu sene A takımda bazı maçlarda kadroya girmiştir. Bunun dışında sayısız futbolcumuz Samandağ’ındaki diğer takımlarda top koşturmaktadır. Bu işin akademik kısmı bunun dışında sadece bu sene yaklaşık 300 sporcumuz oldu bugüne kadar olduğu gibi bu sene de tüm sporcularımıza doğru davranışı, kötü alışkanlıklardan uzak durmayı, grup halinde hareket etme becerisini takım ruhuna uyumu, galibiyette ve mağlubiyette duygularını kontrol etmeyi öğretmeye çalıştık. Sporcularımız gerek saha içi gerek saha dışı davranışlarıyla her gittikleri ortamda saygı görmektedirler ve biz en büyük başarımızın o olduğuna inanıyoruz.

Özgür ateş futbol okulunun yıllarca ayakta kalmasında büyük pay sponsorlarımızındır. Başta 2019’DA Bize Sponsor Olan Tüm Kurum, Kuruluş Ve şahıslara olmak üzere. Bize güvenen ve çocuklarını bize emanet eden  ve daima destekleyen velilerimize çocukları büyük bir titizlikle çalışmalara getiren servisçilerimize, futbol okulumuzun yükünü en fazla sırtlayan hocalarımıza çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films