logo

reklam

“SAMANDAĞ’IN GELECEĞİNE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKALIM”

  

 Samandağ Esnaf Dayanışma Platformu’ndan, Teras Cafe sahiplerine Teşekkür Ziyareti…

Samandağ Esnaf Dayanışma Platformu üyeleri, İlçemizde kiraların dolar bazında değil Tl bazında verilmesi konusunda öncü olan Teras Cafe sahipleri Tuncay ve Sedat Köksal’a dün teşekkür ziyaretinde bulundular.

Gerçekleşen ziyarete Samandağ esnaflarından Levent Bolat, Tahsin Kahiloğulları, Sinan Atar, Ali Nehir, Kuray Sakallı, Erdal Düzel, Aşkın Yılmaz, Burak Kimyonşan ve Tuncay Köksal katıldı.

Ziyaret sırasında Samandağ Esnaf ve Dayanışma Platformu adına konuşan Kuray Sakallı, “Bir işveren olarak aynı zamanda bir mülk sahibi olarak Samandağ esnaflarımızın sorunlarına kulak veriyorsunuz. Mülk sahi olarak bütün kiraları tl bazında veriyorum. Diliyorum ki diğer mülk sahipleri de bu mağduriyeti görüp mülklerini Tl bazında kiralamalarını temenni ediyorum. Çünkü biliyorum ki bu mağduriyet hepimize yapıldı. Samandağ’ın geleceğine hep birlikte sahip çıkalım. Teras Cafe sahipleri Tuncay ve Sedat Köksal’a göstermiş oldukları duyarlı ve örnek davranıştan dolayı teşekkür ederiz.”ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

 

Share
200 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?