ÜST REKLAM

logo

reklam

“SAMANDAĞ’I İKİNCİ BİR OVACIK YAPMA HEDEFİNDEYİZ”

İYİ Parti İlçe Başkanı Seyran Miçooğulları, İYİ Parti Belediye Başkan Adaylığını dün İYİ Parti İlçe binasında düzenlediği basın toplantısında açıkladı.

İYİ Parti İlçe Başkanı Miçooğulları açıklamasında; “Biz İYİ’leriz. Biz İYİ’ler,  başkanlığı genel merkezden değil bizzat halkımızdan projelerimiz ışığında istiyoruz.

Biz sadece muhalif değiliz. Çünkü sadece muhalefetin yeterli olmadığını biliyoruz. Biz İYİ’ler alternatifiz. Biz sahada aktif çalışmak için talibiz yönetime. Biz hep birlikte üretip hep birlikte dönüştüreceğiz. Hep birlikte kazanacağız. Bu anlamda İlk adımımız Ovacık ziyareti oldu.  Bizim örnek aldığımız yönetim şekli budur. “Söz, Yetki Ve Karar Samandağ Halkının Olacak.”

Ekonomik kalkınmamız için en önemli kaynağımız Turizm,  tarım ve hayvancılıktır.

BİOGAZ, çöpümüzü paraya çevirdiğimiz bir projemizdir. Daha nice projelerimizi siz değerli halkımızı tek tek ziyaret ederek açıklayacağız.

Yönetim biz İYİ’lerin olduğu zaman Samandağ gençlerinin ve annelerinin , en önemli sorunu olan Uyuşturucu belasına broşür dağıtarak değil, kahvaltı düzenleyerek değil , bizzat sahada gereğini yaparak çözüm getireceğiz.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
263 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?