SAMANDAĞ’DAN ANKARA’YA “JET” SEFERLER BAŞLADI - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

SAMANDAĞ’DAN ANKARA’YA “JET” SEFERLER BAŞLADI

Bu haber 10 Temmuz 2020 - 15:01 'de eklendi ve 641 kez görüntülendi.

İlçemizde Jet hızıyla faaliyete başlayan Jet Turizm Samandağ’dan Ankara’ya otobüs seferlerini başlattığını duyurdu.Samandağ ile Başkent Ankara’yı birbirine bağladıklarını belirten Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki, express Ankara otobüsünün İlçe vatandaşlarına hayırlı olmasını dileyerek her gün Saat 22.00’da otobüsün Samandağ’dan kalkacağını belirtti.

Samandağ Atatürk Mahallesi Nazım Hikmet Ran Caddesi Halkbank karşısında hizmete giren Jet Turizm Samandağ Şubesi tüm Türkiye’ye seferlerine başladı.

Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki firmanın Samandağ çalışmaları ile ilgili bilgileri İlçe vatandaşlarına gönderdiği mektupta aktardı.

Küçükdüveyki;  “Sevgili Samandağlı hemşehrilerim, Hatay Jet Turizm ailesi olarak siz sevgili hemşerilerimize bu güne kadar alamadığınız hizmetleri sunmaya geliyoruz. Samandağ’da doğup dünya çapında yarattığımız firmanıza kardeş olmaya geliyoruz.

1- Bugün itibarı ile her gün 2020 model otobüsümüz Samandağ’dan saat 22.00’da direk Ankara’ya kalkış yapacak.

Samandağ Şubemizden kalkış yapacak olan otobüsümüz İskenderun ilçemize bile uğramadan direk Ankara seferimizi gerçekleştirecek. Ayrıca her gün diğer seferlerimiz için de ücretsiz servisimiz olacaktır.

2- Müjde, Müjde, Müjde!!!

Bundan sonra gurbetteki aile fertlerinize göndereceğiniz; giyecek, yiyecek, kitap ve ticari olmayan her türlü emanetten ücret alınmayacaktır.

Hatay Jet Turizm aslında bunu müjde olarak görmemektedir. Bu bizim ve bizim gibi firmaların doğup büyüdüğü topraklara asli, görevidir. Biz sizlere bu topraklarda doğup büyüyen bir firma olarak hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

3- Korona virüsü ile mücadele eden halkımızın yaşam koşullarına destek olmak adına bütün bilet fiyatlarımızda %50’ye varan indirimler yaptık. Bu bizleri bugünlere getiren halkımıza bir diğer vazifemizdir.

Defne- Harbiye’de doğup büyüyen kardeşiniz Hatay Jet Turizm yönetim kurulu başkanı Oktay Küçükdüveyki olarak ileri bir tarihte Samandağ Şubemizde yapacağımız açılışa şimdiden siz değerli dostlarımızı davet ediyoruz” dedi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı