ÜST REKLAM

logo

reklam
21 Aralık 2016

”SAMANDAĞ’DA ŞUBE AÇACAĞIMIZ İDDİALARI ASILSIZDIR”

defne-hastanesi

”SAMANDAĞ’DA ŞUBE AÇACAĞIMIZ İDDİALARI ASILSIZDIR”

İlçemiz Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesi mevkisinde inşaatı süren hastane binası ile ilgili Özel İhtisas Hatay Hastanesi A.Ş adına Defne Hastanesi Yönetim Kurulu açıklamada bulundu.

Hastane Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, Defne Hastanesinin söz konusu mevkide bir şube açmadığı dile getirilirken, açıklamada ”Son dönemde yerel basında gerek Reyhanlı, gerekse de Samandağ’da Defne Hastanesinin yeni yatırımlar yapıp şube açacağı iddiaları yer almaktadır. Bu iddialar asılsız olup kamuoyunda yanlış bilgilendirmelere yol açmaktadır. Defne Hastanesinin şu an için ilçelerde veya herhangi bir yerde hastane şubesi açmak gibi bir hedefi yoktur. Hedefimiz mevcut hastanemizi büyütüp yakaladığımız hizmet kalite standardını daha yukarı çekmek, 7 yıldır büyük emeklerle oluşturduğumuz Defne Hastanesi imaj ve değerini korumaktır.

Bizler Defne Hastanesi yönetimi olarak sağlık hizmetinin büyümesine katkı sağlayacak her türlü girişimin destekçisiyiz. Tüm hastanelerle işbirliğine hazırız ancak altına çizerek bu kuruluşların Defne Hastanesini temsil etmediğini belirtmek isteriz. Defne Hastanesi, Özel Hatay İhtisas Hastanesi A.Ş’nin bir kuruluşudur. Diğer hastanelerin şirket kuruluşları, ortaklık yapıları veya tüzel kişiliklerine baktığınız zaman Defne Hastanesini temsil etmedikleri görülecektir. Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz. Özel İhtisas Hatay Hastanesi A.Ş adına Defne Hastanesi Yönetim Kurulu” ifadelerine yer verildi.

Share
788 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?