SAMANDAĞ’DA OKULLAR SAĞLIK VE SPOR İÇİN YARIŞIYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

SAMANDAĞ’DA OKULLAR SAĞLIK VE SPOR İÇİN YARIŞIYOR

Bu haber 29 Nisan 2022 - 13:02 'de eklendi ve 176 kez görüntülendi.

Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ”Samandağ’da Okullar Sağlık ve Spor İçin Yarışıyor” Projesi kapsamında yapılan liseler arası Ayak Tenisi turnuvası 13 takımın katılımıyla gerçekleştirildi.

Büyük coşkuya sahne olan, birbirinden keyifli maçların sonunda dereceye giren okullara ödülleri: İlçe Milli Eğitim Müdürü Menderes Tunç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Özgür Dadük, Ayak Tenisi İl Temsilcisi Savaş Gerdan tarafından takdim edildi.
Deneme bonusu veren siteler
Gerçekleştirilen turnuvanın  İlçe birincisi Jan ve Suphi Beyluni Anadolu Lisesi, ikincisi Yüksel Acun Anadolu Lisesi, üçüncüsü de Samandağ Atatürk Anadolu lisesi oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Tunç yaptığı konuşmada Ayak Tenisi sporunun okullarda yaygınlaştırılması adına yapılan çalışmalardan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Ayak Tenisi İl temsilcisi Savaş Gerdan ise, Ayak Tenisi sporunun her yaşta güvenli bir şekilde yapılabileceğini,  eğlenceli ve görselliğin ön planda olduğu bir spor olduğunu söyledi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı