“SAMANDAĞ’DA İLKLERE İMZA ATIYORUZ” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“SAMANDAĞ’DA İLKLERE İMZA ATIYORUZ”

Bu haber 19 Nisan 2022 - 13:04 'de eklendi ve 358 kez görüntülendi.

İlçemizi daha güzel ve daha yaşanabilir bir ilçe yapmak için çalışmalar gerçekleştiren Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz,  ilçenin merkezinde bulunan ve halk arasında ucube bina diye anılan Eski Askerlik Şubesi  (Belbir) binasının sökümünün yapıldığı alanda incelemelerde bulunarak esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.  

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz konu üzerine yaptığı açıklamada; “Yıllarca bekledik, sabrettik ve halkça kazandık. Gerçekleştirdiğimiz girişimler ve başlattığımız çalışmalar ile Samandağ’ı daha güzel ve daha yaşanabilir bir ilçe yapmak görevimizdir. Samandağ’da ilklere imza atmak için canla başla çalışıyoruz. Bugün yıkımında sona geldiğimiz eski askerlik şubesi etrafındaki çarşı esnafımızı ziyaret ettik. Yıkım esnasında çıkan toz ve gürültü için bölge esnafımız ve vatandaşlarımızdan affımızı istedik. Bu vesileyle de esnafımız ve vatandaşımız ile sohbet etme fırsatı da yakaladık.

Güzel şeylerin bedel ödenmeden gerçekleşmeyeceğine inanan, bizleri de gülen yüzleri ile karşılayan çarşı esnafımıza ve vatandaşlarımıza gösterdikleri sabır ve anlayış için teşekkür ediyor ve yüzlerindeki tebessümün çalışma iştahımızı daha da kabarttığını tekraren belirtmek istiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı