ÜST REKLAM

logo

reklam
13 Mayıs 2017

Samandağ’da 3 mahallede kadastro çalışması 23 MAYIS’TA

 

 

Samandağ ilçesine bağlı kırsaldaki 3 mahallede 23 Mayıs günü kadastro uygulaması yapılacak. Samandağ Kaymakamlığı, konuyla ilgili duyuru da yayınladı.

Duyuru şöyle: “Hatay ili Samandağ ilçesi Eriklikuyu, Kapısuyu ve Yoğunoluk Mahallelerinde, 3402 sayılı Kadastro Kanunu’nun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi hükümlerine göre yapılacak çalışmalar kapsamında, bu uygulama alanı içinde bulunan taşınmaz malların uygulama işlemlerine 23.05.2017 salı günü başlanacaktır.

Bu uygulama alanı içerisinde taşınmaz malı bulunan kişilerin veya temsilcilerinin, kadastro teknisyenliğince yapılacak ada veya mevki ilanında belirtilen gün ve saatte taşınmaz mallarının başında hazır bulunmaları, hazır bulunmayanların yokluklarında işlem yapılacağı…

Tahdit ve tespitlerde kadastro uygulama ekibinin uygulama alanındaki görevinin sona erdiği tarihe kadar yapılacak itirazlar kadastro komisyonunda inceleneceğinden, itirazı olanların, bu süre içinde belgeleri ile birlikte müdürlüğümüze veya kadastro teknisyenliğine müracaat etmeleri, itiraz sonuçlarının askı cetvellerinde gösterileceği, bu tarihten sonraki itirazların ise, kadastro uygulama sonuçlarının gösterildiği 30 günlük ilan süresi içinde kadastro mahkemesinde dava açmak suretiyle yapılabileceği duyurulur.”

Haber-Ali Doğru Foto:Arşiv

 

Share
593 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?