Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden BÜYÜKLERİMİZE ÖZEL ETKİNLİK « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden BÜYÜKLERİMİZE ÖZEL ETKİNLİK

Bu haber 25 Mart 2022 - 13:24 'de eklendi ve 328 kez görüntülendi.

Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Çiftçi, Okul öğretmenleri ve öğrencilerden yaşlılar haftasında büyüklerimize özel etkinlik.

Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Demokrasi ve İnsan Hakları Kulübü toplum hizmeti kapsamı ve yaşlılar haftası nedeniyle okul müdürü  Zafer Çiftçi ve okulun öğretmenleri Özlem Duymuş, Cansel Demir ve Kezban Silkin İlçemizde yaşayan büyüklerimize özel bir program hazırladılar.

Okul müdürü ve öğretmenlerinin gerçekleştirdiği etkinlik Hz. Hızır makamı ziyareti, Chef Ali Baba sponsorluğunda restoranda yemek ve daha sonra Yoğunoluk İlkokul Müdürü Semir Arslan’ın Hıdırbey Asi Künefe’de çay ikramı ile devam etti.

Gerçekleştirilen özel etkinliğe Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Menderes Tunç’ta katılım gösterdi.

Etkinlik sonrası Müdür Tunç; “Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Demokrasi ve İnsan Hakları Kulübü toplum hizmeti kapsamı ve yaşlılar haftası nedeniyle özel bir etkinliğe imza attılar. Büyüklerimiz gerçekleştirilen etkinlik sayesinde güzel vakit geçirdiler. Ben bu anlamlı etkinlikte emeği geçen idarecilerimize, öğretmenlerimize, desteğini esirgemeyen Chef Ali Baba Restoran’a, Dostlar Unlu Mamullere, Hıdırbey Asi Künefeye teşekkür ederim.” İfadelerine yer verdi.                    Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı