ÜST REKLAM

logo

reklam
25 Mayıs 2017

Samandağ Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı’dan basına ve kamuoyuna açıklama…

 

KİMİN MALINI KİME PEŞ-KEŞ ÇEKİYORSUNUZ!
Samandağ Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı dün basın büromuza yolladığı yazılı açıklamada, ilçe halkına basın mensupları aracılığıyla seslendi.

Kamacı açıklamasında, “Değerli Samandağ Halkı, Mithat Nehir ve biat kar meclisi; İlçemizin turizm ile ilgili geleceğini karartmaya ve yok etmeye yönelik kararlarını ve icatlarını halkı yok hükmünde sayarak ısrarla sürdürmektedirler.

Halk dilinde dalyan olarak bilinen ve mülkiyeti Samandağ Halkına ait olan denize sıfır konumda 65.500 m2(65 Dönüm)alanı görüntü de ihale ederek esasta anlaşmalı bir şekilde ilçemizin turizmini baltalayacak denizini kirletecek kullanım amacı tarla balıkçılığı yapmak şartını koşarak yandaşlarına peşkeş çekmek üzere yoğun mesai harcamaktadırlar.

Bu ihale uzun zamandır aynı yer olan dalyan da tarla balıkçılığını fiilen yapmakta olan yandaş şahıslar için kılıfı uydurulmuş bir ihaledir. Zira ihale planı hazırdır.

Bu ihaleye kim girerse girsin fiyat Belediye Başkanının adamları tarafından arttırılacak ve en sonunda belediye başkanı ve meclis üyelerinin istediği şahıslar ihaleyi alacaktır. Şeklinde ayarlanmıştır.

Akabinde ortaya çıkan kira bedeli aşağıya çekilmek üzere yapılandırmaya gidilecektir. Daha sonrasında kira bedeli olarak kiracının Belediyeden alacağına mahsup edilerek kirayı bedavaya getirecekler böylece siz değerli halkın bilgisi ve aklı ile alay edeceklerini sanmaktadırlar. Kimin malını kime peş-keş çekiyorsunuz?

65 Dönüm alanı halka açık günü birlik turizm yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar için ihale edin. Hem Belediye hem ilçemiz kazansın, yatırımcı kazansın, istihdam sağlansın. Halkımız nefes alsın” dedi.

Haber Merkezi

Share
716 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?