SAMANDAĞ SPOR’A DESTEK SÜRÜYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

SAMANDAĞ SPOR’A DESTEK SÜRÜYOR

Bu haber 15 Temmuz 2022 - 18:29 'de eklendi ve 299 kez görüntülendi.

Aslanbey’den Samandağspor Futbol Okuluna forma desteği.

Aslanbey iç giyim işletmecisi İsa ÖZDAĞ, ilçemizin başarılı takımı Samandağspor’a forma desteğinde bulundu.

İlçemizin başarılı işletmelerinden İsa ÖZDAĞ, Samandağspor’un yaptığı faaliyetleri ve yetiştirdiği gençleri hayranlıkla takip ettiğine işaret ederek, “gençlerimize gönüllülükle sahip çıkan ve başarılarıyla bizleri temsil eden Samandağspor’a duyarsız kalamazdım. Desteğimiz her zaman sürecek” dedi.

Samandağspor Kulüp başkanı Yusuf YATKIN, Aslanbey iç giyim işletmecisi İsa ÖZDAĞ’a desteğinden dolayı teşekkür ediyorum. Gençlere bakış açısından dolayı da kutluyorum” dedi.

Yatkın halkın Ğadir Hum Bayramını da kutlayarak, “ben, sen yok. Biz varız” dedirten birliğin doğal sonucu olarak kentimizde yaşayan her kültür ve inançtan vatandaşımızın bayram sevinci ortak sevincimiz, tasası ortak tasamız, hüznü ortak hüznümüzdür. Bizler farklılıklarımızla güzel ve güçlüyüz. Bugüne kadar yaşattığımız hoşgörü kültürünü bizden sonraki kuşaklara da aktarmak hepimizin ortak gayesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Ğadir-i Hum Bayramı’nı kutlar, sevdikleri ile beraber sağlık, huzur ve afiyet içerisinde nice güzel bayramlara erişmelerini dilerim” dedi.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı