ÜST REKLAM

logo

reklam
29 Kasım 2016

SAMANDAĞ SEMALARINDAKİ ŞÜPHELİ CİSİM ENDİŞEYE YOL AÇTI

15218698_1553495257997841_1873797180_n

SAMANDAĞ SEMALARINDAKİ ŞÜPHELİ CİSİM ENDİŞEYE YOL AÇTI

İlçemize bağlı Meydan Köyü ile Amerika ve NATO’ya ait radar üssünün bulunduğu Keldağı üzerinde farkedilen şüpheli bir cisim, halk arasında tedirginlik yarattı.

Suriye sınırına yakın Keldağı ile ilçemize bağlı Meydan Köyü üzerinde amatör fotoğrafçıların objektifine takılan görüntüdeki cismin füzeyi andırması, bölgede yaşayan vatandaşların endişelenmesine yol açtı.

Geçtiğimiz yıl Meydan Köyü açıklarında denize düşen havan mermisini hatırlatan vatandaşlar, teröristlerin sürekli Yayladağı’na da bu tür cisimleri fırlattıklarını, dolayısıyla tedirgin olduklarını belirttiler.

Objektiflerine takılan bu görüntünün ne olduğu konusunda net bir fikirlerinin olmadığını kaydeden vatandaşlar, konu ile ilgili yetkililere seslenerek “Bu ve buna benzer cisimlerin kim yada kimler tarafından fırlatıldığını bilmiyoruz; ama teröristlerin Suriye’ye karşı başlattığı saldırılar sürdükçe can güvenliğimiz sürekli tehlikede olacak. Yetkililerin bu konuda acilen önlem almasını ve vuku bulan son hadisenin aydınlatılmasını acilen bekliyoruz” ifadelerini kullandılar.

 

 

Share
669 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?