logo

reklam

SAMANDAĞ SAHİLİ

Dünya Evine Gireceklerin Dış Çekimde Vazgeçilmez Adresi

Dünyanın en uzun ikinci sahili gelin ve damatların vazgeçilmez adresi oluyor. Dünya evine girecek olan çiftler soluğu İlçemiz sahilinde buluyor. Daha önceki yıllarda gelinlik ve damatlıklarıyla fotoğraf stüdyolarında fotoğraf çektiren gelin ve damatlar artık sahilleri ve denizi de tercih etmeye başladı.

Her yaz mevsiminde yoğun tatilci akınına uğrayan Samandağ sahili bu yaz mevsiminde de tatilcilerin yanı sıra gelin ve damatların en gözde mekânı haline geldi. İlçemiz sahili hafta içi ve hafta sonu fotoğraf çektirmek için gelen gelin damatlarla dolup taşıyor.

Son yıllarda dünya evine giren çiftlerin İlçemiz sahiline gösterdiği ilgi kadar Samandağ sokaklarına ve Samandağ’ın tarihi yerlerine de ilgi göstermeye başladılar.

Samandağ Sahillerinin yanı sıra gelin ve damatların en çok rağbet gösterdiği yerlerin başında Vakıflı, Hıdır bey, Batıayaz ve Ayhan Kara Vakıf evi geliyor. Gelin ve damatların doğal fotoğraf çekme isteklerini en güzel bir şekilde yansıtan Samandağ’ın bu eşsiz güzelliklerinden gelin ve damat ayağı kesilmiyor.

 Haber: Ümit Sağaltıcı Foto:Haber Merkezi

 

 

 

Share
755 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?