ÜST REKLAM

logo

reklam

Samandağ Kültür Merkezi

 

 

BİR SANAT DALINA DAHA KUCAK AÇIYOR

Samandağ Kültür Merkezi Tiytro topluluğundan sonra Kültür Merkezi çatısı altında Samandağ Kültür Merkezi Türk Halk Müziği Korosu oluşturulacak. Konu il ilgili Kültür Merkezi Müdürü Murat ELATAŞ,  sosyalleşme adına sosyal bir aktivite arayan herkesi tiyatro ve ya koro grubuna katılmaya davet etti.

Kültür Merkezi Müdürü Murat ELATAŞ, “Samandağ Kültür Merkezi bünyesinde geçen yıl Sedat DOĞAN yönetmenliğinde Kültür Merkezi Tiyatro Topluluğu oluşturduk. İlk oyunumuzu 27 Mart Dünya Tiyatrolar gününde sergiledik. Bu yılda 27 Martta da Tiyatro Topluluğu bünyesinde bir oyun sergilenecektir.

Ayrıca bu yıl Şef Erdoğan MARANGAZOĞLU yönetiminde Samandağ Kültür Merkezi Türk Halk Müziği Korosu oluşturulacaktır. Koro gönüllülük esasına göre oluşacak olup,  herhangi bir enstrüman çalabilen, sesine güvenen 18 yaşından büyük ( bay –bayan) herkes koroya katılabilecektir, (tiyatro için bir yaş kriterimiz yoktur)  sosyalleşme adına sosyal bir aktivite arayan herkesi ister Tiyatro Topluluğuna ister Koromuzda bir damla olmayı bekliyoruz. Müracaat Yeri samandağ Kültür Merkezi’dir”dedi. Haber-nazlı hüzmeli Foto:foto merkezi

 

Share
1241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?