SAMANDAĞ JET TURİZM’DEN, LGS BİRİNCİLERİNE SÜPRİZ DESTEK SÖZÜ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

SAMANDAĞ JET TURİZM’DEN, LGS BİRİNCİLERİNE SÜPRİZ DESTEK SÖZÜ

Bu haber 21 Temmuz 2020 - 18:16 'de eklendi ve 1.959 kez görüntülendi.

 

İlçemizde kısa bir süre önce faaliyete başlayan Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Oktay Küçükdüveyki, İlçemizin Türkiye 2020 LGS birincileriyle bir araya geldi. Jet Turizm Başkanı Küçükdüveyki LGS birincilerinin gelecek yıla kadar olan tüm seyahatlerini ücretsiz olarak karşılayacaklarının sözünü verdi. Kitap okumanın önemine vurgu yapan Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Küçükdüveyki LGS birincilerine; “İşiniz layığıyla yaparsanız topluma faydanız olur, sizler bizden daha çok şey biliyorsunuz ama yine de söylemek istiyorum. Yapacağınız her şeyi ailelerinizi düşünerek yapın” mesajlarını verdi.

Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Oktay Küçükdüveyki LGS birincilerini tebrik ettiği konuşmasında; “Hatay Jet Turizm adına teşekkür etmek istiyorum sizlere. İnşallah ilerde memleketimiz, ülkemiz adına yararlı bireyler olursunuz. Memleketimizin medarı iftiharısınız. Ne mutlu sizleri yetiştiren ailelere. Böyle başarılı çocukları biz göz ardı edemeyiz. Her başarının arkasında mutlak bir bedel vardır. Biliyoruz ki ciddi bedeller ödediniz, ciddi çalışmalar gerçekleştirdiniz. Şuan Türkiye’de Hatay’ın eğitim seviyesi sizlerle beraber gençlerimizde bir çıta daha yükseltecek. Gençlerimizin başarısının diğer gençlere de örnek olacağını düşünüyoruz. Bizler gençlerimizi tebrik etmek için buradayız. Bu başarıya duyarsız kalmamız söz konusu değil. Hatay Jet Turizm ailesi olarak bundan sonra inşallah gelecek yıla kadar olan tüm seyahatlerini ücretsiz olarak karşılayacağız. Daha önce açıkladığımız gibi kolilerden zaten ücret almıyoruz. Gençlerimizle hep beraber şu sözü istiyoruz. Ülkemize, vatanımıza faydalı bireyler olacağız. Beyin göçünden ziyade bilgi birikimini Avrupa’dan alacağız. Türkiye’ye örnek ışık olacağız. Biz bunları onlardan rica ediyoruz. Bir insan nerede yaşamış olursa olsun öncelikle ailesine, çevresine ve vatanına karşı aktı vefa borcu vardır. Vatanını seven herkesin bu sorumlulukta hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Eminim ki başarıyı takdir edecek bir çok insan var kendilerinin buralı olmasından dolayı oldukça gurur duyuyorum. Memleketimizde inşallah çoğu insan onları örnek alır. Allah ailelerine bağışlasın. İnşallah bol seyahat edecekleri bir okulu tercih ederler. Hangi okula yerleşeceklerini daha bilmiyoruz ancak liseye başlayacaklar. Jet Turizm ailesi olarak gençlerimize hayatlarının her alanında Türkiye’nin neresinde olursa olsunlar bir telefon kadar yakın olacağız. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Türkiye 2020 LGS Birincisi Bedia Deniz Doğru; “. Öncelikle Jet Turizme teşekkür etmek istiyorum eğitime verdikleri destek ve değerden dolayı. Söyledikleri gibi milli bir bilinçle ülkeme, vatanıma değerli çalışmalar yapmak için elimden geleni yapacağım. Teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Türkiye 2020 LGS Birincisi Uğur Paşa; “Jet Turizm ailesine söyledikleri sözler ve verdiği destekten ötürü öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Ülkemize faydalı bireyler olmak için elimizden gelini yapacağız. Teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Bedia Deniz Doğru’nun annesi Özlem Doğru; “Jet Turizm ailesine eğitime verdiği destekten ötürü çok teşekkür ederim” dedi.

Uğur Paşa’nın babası Mehmet Ali Paşa; “Ayaklarımız 15 gündür yerlere değmiyor neredeyse bu durum sadece ailesel değil kişisel bir gurur kaynağı ve aynı zamanda bölgesel bir gurur sebebidir. Ben uzun yıllar şehrin dışında yaşadıktan sonra bölgeme ve insanıma olan inancım sebebiyle 10 sene önce Samandağ Mağaracığa geldim. Hatta ilk geldiğimizde çokta eleştirildik. Çocuğun geleceğiyle oynuyor böyle eğitim mi olur tarzında eleştirilerdi. Ama ben hem insanımıza, bölgemize, çocuklarımıza ve öğretmenlerimize sonsuz derecede güvenerek, inanarak hareket ettim. Ve bu başarıyı gördük şükür. Hem her ikisini de gelecek hayatlarında, eğitim hayatlarında başarılı yerlerde görmek temennisinde bulunuyorum. Jet Turizme de katkısından ve temennilerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı