ÜST REKLAM

logo

reklam
13 Şubat 2017

SAMANDAĞ İVEDİK 5’LE COŞACAK

 

İlçemiz Şark Sineması bu sefer perdesini Recep İvedik’e açıyor. 17.02.2017 tarihinde vizyona girecek olan Recep İvedik 5, diğer önceki dört İvedik filmi gibi güldürüp, eğlendirme yolunda.

Şark Sineması sahibi Züheyir Kimyonok Recep İvedik filmlerinin çok eğlendirdiğini ifade ederken filmin vizyona gireceği tarihte Samandağ halkını görmek istediğini belirtti. Film hakkında gazetemize bilgi veren Kimyonok şu ifadelere yer verdi:

“Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan yapımda Recep bu sefer yanındaki ekiple birlikte yarım kalan önemli bir işi tamamlamak için yollara dökülüyor. Çeşitli spor dallarında profesyonel olarak ter döken genç sporcuları müsabakalara taşımayı görev edinen İvedik, kaş yaparken yine göz çıkartıyor ve Türkiye’yi atletizm, boks, güreş vb. sporlarda temsil etmek İvedik ve ekibine düşüyor!  Filmin yönetmenliğini gelenek bozulmadan yine Togan Gökbakar üstlenirken, başrol Şahan Gökbakar’a Orkan Varan ve Deniz Ceylan isimleri eşlik ediyor. Çamaşırhane firmasının yapımcılığını üstlendiği filmde müzikler Ömer Özgür’e, görüntü yönetimi ise Gérard Simon’a emanet”dedi. Haber-foto:nazlı hüzmeli

Share
669 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?