"SAMANDAĞ HALKI RAHAT NEFES ALMAK İSTİYOR BEYLER" - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“SAMANDAĞ HALKI RAHAT NEFES ALMAK İSTİYOR BEYLER”

Bu haber 23 Haziran 2017 - 16:30 'de eklendi ve 101 kez görüntülendi.

İlçemiz Esnaflarından Sabah Arslan, ilçemize park kazandırılması gerektiğine işret ederek ‘Samandağ Halkını üzmeyin’dedi.

Arslan, “çocuklarımızın gençlerimizin ihtiyar ve emeklilerimizin geleceğini, yarınlarımızı karartmayın, ipotek altına almayın. Nefesimizi, sesimizi daraltmayın kesmeyin. Öncelikle belirtmek gerekir ki eski balıkçı yeri ile şimdiki 75. Yıl Atatürk Parkını birleştirip geniş bir alan geniş bir meydanın Samandağ halkına kazandırılmasını talep ediyorum.

Bu konuda mücadelesini veren, Nefes Almak İstiyorum İnsiyafitine yerden göğe kadar hak veriyorum. Samandağ’ın tam merkezinde, kalbinde bulunan bu meydanın Samandağ halkına kazandırılması tarihi bir fırsattır diye düşünüyorum.

Samandağ’ın 42 mahallesine hitap edecek bir meydan parkı olacaktır. Bu yer Alışveriş Merkezinden çıkıp geniş bir alan geniş bir meydan, Geniş bir park haline gelince, Samandağ halkı genciyle, yaşlısıyla rahat bir Nefes alacaktır. Rahat Nefes Almak istiyorum parkına sahip çıkalım. Çünkü, gideceğimiz, oturacağımız, dinleneceğimiz başka bir park yoktur. Samandağ’ın merkezinde toparlamak gerekirse pek bilinçli halkımızın doğruyu öğreten, yol gösteren bir çok aydınımız, mühendisimiz var. Önemli olan bu aydınların sesine kulak vermektir. Onun için rahat nefes almak istiyorum insiyafitini destekleyelim. Destek olalım, bu meydan bu park hepimizin. Bu meydan tüm Samandağlıların, Hataylıların olacaktır”dedi.

Bakkal Arslan, konuşmasına devamla “barışa en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yaşadığımız ramazan ve şeker bayramının halklarımıza barış, kardeşlik, adalet, hoşgörü getirmesi dileğiyle Ramazan Bayramınızı kutlar,Sağlıklı ve mutlu yarınlar dilerim”dedi.

Haber- Foto: Ümit Sağaltıcı

Avatar
Sabah Aslandeneme@hotmail.com