ÜST REKLAM

logo

reklam
05 Nisan 2017

SAMANDAĞ HALK EĞİTİM MERKEZİ, KÜLTÜR MERKEZİ BİNASINA TAŞINDI

 

 

Samandağ Halk Eğitim Merkezi, geçtiğimiz Pazartesi günü itibariyle Samandağ Kültür Merkezi’ne taşınarak, halkımıza Kültür Merkezi’nde hizmet sunmaya başladı.

Kurum Müdürü Aykan Miçooğulları yeni ve modern bir bina olan Kültür Merkezi’ne taşınmanın kendileri için güzel bir karar olduğunu söylerken, yıllardır Milli Eğitimin binasının altındaki ufak bir binanın içinde sıkışıp kalmanın zorluklarını yıllarca çektikten sonra daha iyi hizmet sunacakları yere taşınmanın kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti. Müdür yardımcıları Hasan Erdem Songur, Esra Aslan, Özgür Mert ve Gazi Çapar ile yeni binada halkımıza daha iyi hizmet vermek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Bu arada açık ortaokul ve açık lise kayıt yenilemeleri 8-18 mayıs tarihleri arasında yapılacağını belirten kurum yetkilileri, öte yandan önümüzdeki 10 gün içinde etkili hızlı konuşma-diksiyon-arıcılık kursları açılacağını ifade ettiler.

Kurum yetkilileri; ”Arapça-Bilgisayar-İngilizce –Drama-Resim –Cilt Bakımı-Kuaförlük Ve El Sanatları gibi birçok konuda da kurslarımız ve kayıtlarımız devam etmektedir.” ifadelerine yer verirken, kurs başvurusu için kültür merkezine veya Simge Marketin yanındaki halk eğitim ek hizmet binasına başvuru yapılabileceğini söylediler.

Haber-Foto:Nazlı Hüzmeli

Share
2215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?