SAMANDAĞ GÖKHAN İÇİN YÜRÜYECEK | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

SAMANDAĞ GÖKHAN İÇİN YÜRÜYECEK

Bu haber 09 Eylül 2019 - 9:01 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.

Kısa zaman önce yol vermeme tartışmasında ağır yaralanarak 24 gün yaşam savaşının ardından hayatını kaybeden Gökhan Çobancı’nın 40.Gününde bir yürüyüş düzenlenecek.

10 Eylül salı günü saat 17.00 de evinin önünden Abdullah Cömert Alanına kadar gerçekleşecek olan yürüyüşe bütün halkımızın davetli olduğu bildirildi.

Konu üzerine açıklamada bulunan Sinan Çobancı; “Kardeşimin anısına yürüyüş düzenleyeceğiz. Bizim canımız hala yanıyor başkalarının canı yanmasın. Anne ve babalara seslenmek istiyorum lütfen çocuklarınıza sahip çıkın. Kiminle arkadaşlık kurduklarını öğrenin. Kardeşimizin 40.Gününde bizimle birlikte olmanızı istiyoruz. 10 Eylül salı günü saat 17.00 de evinin önünden Abdullah Cömert alanına kadar memleketimiz Samandağ için, ailesi için hepimiz için hepinizi yürüyüşe davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Şiddet olaylarına tepki koymak amacıyla bir yürüyüş gerçekleştireceklerini altını çizen CHP Samandağ İlçe Başkanı Av. Turgay Abacı açıklamasında; “Değerli dostlar; Müvekkilim ve aynı zamanda kardeşim olan rahmetli Gökhan Çobancı anısına ölümünün 40.günü olan 10 Eylül salı günü saat 17.00’de evinin önünde toplanarak Abdullah Cömert Alanına kadar güzelim ilçemize yakışmayan, ilçemizde son dönemlerde oluşan ve birçok can alan şiddet olaylarına tepki koymak amacıyla bir yürüyüş gerçekleştireceğiz. Bu yürüyüşe tüm halkımız davetlidir. Katılımınız ortaya konacak tavrın daha fazla anlam kazanmasında ciddi bir önem arz etmektedir.

Saygılarımla” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

afdah.info

voir films