ÜST REKLAM

logo

reklam

SAMANDAĞ GÖKHAN İÇİN YÜRÜYECEK

Kısa zaman önce yol vermeme tartışmasında ağır yaralanarak 24 gün yaşam savaşının ardından hayatını kaybeden Gökhan Çobancı’nın 40.Gününde bir yürüyüş düzenlenecek.

10 Eylül salı günü saat 17.00 de evinin önünden Abdullah Cömert Alanına kadar gerçekleşecek olan yürüyüşe bütün halkımızın davetli olduğu bildirildi.

Konu üzerine açıklamada bulunan Sinan Çobancı; “Kardeşimin anısına yürüyüş düzenleyeceğiz. Bizim canımız hala yanıyor başkalarının canı yanmasın. Anne ve babalara seslenmek istiyorum lütfen çocuklarınıza sahip çıkın. Kiminle arkadaşlık kurduklarını öğrenin. Kardeşimizin 40.Gününde bizimle birlikte olmanızı istiyoruz. 10 Eylül salı günü saat 17.00 de evinin önünden Abdullah Cömert alanına kadar memleketimiz Samandağ için, ailesi için hepimiz için hepinizi yürüyüşe davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Şiddet olaylarına tepki koymak amacıyla bir yürüyüş gerçekleştireceklerini altını çizen CHP Samandağ İlçe Başkanı Av. Turgay Abacı açıklamasında; “Değerli dostlar; Müvekkilim ve aynı zamanda kardeşim olan rahmetli Gökhan Çobancı anısına ölümünün 40.günü olan 10 Eylül salı günü saat 17.00’de evinin önünde toplanarak Abdullah Cömert Alanına kadar güzelim ilçemize yakışmayan, ilçemizde son dönemlerde oluşan ve birçok can alan şiddet olaylarına tepki koymak amacıyla bir yürüyüş gerçekleştireceğiz. Bu yürüyüşe tüm halkımız davetlidir. Katılımınız ortaya konacak tavrın daha fazla anlam kazanmasında ciddi bir önem arz etmektedir.

Saygılarımla” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı

Share
569 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?