SAMANDAĞ’INA ŞAMPİYONLUK KAZANDIRDILAR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

SAMANDAĞ’INA ŞAMPİYONLUK KAZANDIRDILAR

Bu haber 08 Nisan 2022 - 11:53 'de eklendi ve 196 kez görüntülendi.

Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü Bal Liginde

İlçemizin başarılı takımı Samandağ Gençlerbirliğispor deplasmanda karşılaştığı  İskenderun Meydanspor’u 2-0 yenerek Bölgesel Amatör Ligi’ne yükseldi. Yaklaşık 40 yılı aşkın bir sürenin ardından Samandağ’ında faaliyet gösteren bir takımın Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselmesi vatandaşlara büyük bir gurur yaşattı. Samandağ Gençlerbirliğispor takımının elde ettiği başarı Samandağ’ında büyük bir heyecan ve coşkuyla kutlandı.

Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü yöneticileri elde ettikleri başarı üzerine büyük bir gurur yaşadıkarını ifade ederek konu üzerine yaptıkları açıklamada; “Her Zaman Kulübümüze Destek Olan,Özelikle Bugünkü Hayati Şampiyonluk Maçımızdan Önce Takımımıza Prim Desteğinde Bulunarak Moral Motivasyonumuzu Arttıran ‘Tek Asya Tarım Ürünleri Limited Şirketine’ Kulübümüz Adına Yürekten Teşekkür Ediyoruz. Emsaliniz Çok Olsun.” İfadelerine yer verdi.

“Samandağ’ıma Şampiyonluk Hayırlı Olsun”

Samandağ Gençlerbirliği Kurucusu ve hocası Umut Çakır; “Çok çalıştık çok fedakarlıklar yaptık. İlk günden inandık, şampiyon olacağız dedik ve belki de daha önce olmayan bir şeyi başardık namağlup şampiyon olduk. Başta hocamız Orhan Köziğ olmak üzere Aslan yürekli tüm futbolcularımıza ve bedel ödeme pahasına takım için varını yoğunu ortaya koyan tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarıma abilerime, SAMANDAĞ’ıma şampiyonluk hayırlı olsun.

“Bal Ligi Samandağı’mıza Çok Yakışacak”

Samandağ Gençlerbirliği Spor Kulübü Onursal Başkanı Avukat Turgay Abacı; “

Önce Bizler İnandık. Sonra Hepsi Birbirinden Yürekli Futbolcu Arkadaşlarımızı İnandırdık.

Çok Büyük Emekler Ettik. İyi günlerimiz oldu, çok kötü süreçler geçirdik ama bir an bile umudumuzu kaybetmedik. Dik duruşumuzdan asla taviz vermedik. İnanılmaz anılarla dolu bir şampiyonluk süreci yaşadık. Bu süreçte büyük emekler eden; Başkanımız Sayın Süleyman Bedir Abacı’ya, Yöneticilerimiz Sayın Mustafa Terzi’ye, Sayın Hikmet Suadiye’ye, Sayın Fevzi Yüksek’e, Sayın Sinan Zubari’ye, Sayın Ferit Sağ’a, Sayın Mehmet Ali Balaban’a, Sayın Levent Yıldız’a, Sayın Refik Tarsuslu’ya, Kardeşim,Yol Arkadaşım,Takımımızın Her Şeyi Olan Sayın Umut Çakır’a, Şampiyon Hocamız, Değerli ve Saygıdeğer İnsan Sayın Orhan Köziğ’e, Hepsi Birbirinden Değerli Olan, Adam Gibi Adamlar Ordusu, Yürekli Futbolcu Kardeşlerime, her daim bize her yerde destek veren Büyük Samandağ Taraftarlarına Canı Gönülden Teşekkür Ediyorum. Hep birlikte ender yaşanabilecek büyük bir gurur ve başarı yaşadık. Bu gururu ilk defa ilçemize de yaşatmak bizlere nasip oldu.

Hepiniz Sağolun, Her daim Varolun. #şampiyonsamandağgençlerbirliği🏆# #BALLİGİNDEYİZ#” dedi.

Başkan Eryılmaz; “Tebrikler Samandağ Gençlerbirliği Spor”

Samandağ Gençlerbirliği Spor’un şampiyonluğunun İlçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Samandağ Belediye Başkanı Avukta Refik Eryılmaz; “İlçemiz güzide takımlarından Samandağ Gençlerbirliği Spor Şampiyon olarak Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) yükselmiştir.

İlçemize bu gururu yaşatan Şampiyon Samandağ Gençlerbirliği Spor futbolcuları başta olmak üzere yönetim kurulu, teknik heyetini ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Bu şampiyonluğun ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak Samandağ Gençlerbirliğispor’un bugüne kadar binbir emek ve fedakarlıkla katettikleri yolun kendilerine şampiyonluk kazandırmasını kutlar, İlçemize bu gururu yaşatan takım oyuncularını, teknik direktörlerini, takım yöneticilerini ve bu şampiyonlukta emeği geçen herkesi tebrik ederiz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı