ÜST REKLAM

logo

reklam
26 Nisan 2017

Samandağ Eğitim Sen’de TATSIZ OLAY!

 

Eğitim Sen Samandağ Şubesi’nde bir süredir yaşanan görüş ayrılıkları geçtiğimiz hafta sonunda tatsız bir olaya dönüştü. İddiaya göre, seçilmiş kurul üyesi Esat Kudret’e yönelik olarak karşı görüştekilerden fiziki bir saldırı yapıldı.

Konu ile ilgili basına bilgi veren Kudret, “Kayyum olarak meşrulaşamadınız, Saldırarak da meşrulaşamazsınız!

21 Nisan Cuma günü Sendika Binasında Seçilmiş Yürütme Kurulu Üyemiz Esat Kudret’ e Arkadaş Karataş tarafından sözlü ve fiziki bir saldırı yapılmıştır.

Üyeleri tarafından seçilmeyip meşruluğunu kayyumda arayanlar ve bulamayanlar, bu şekilde saldırganlaşarak da meşrulaşamazlar.

Bir zavallılık ifadesi olan bu saldırıyı kınıyoruz. Saldırının ayrıntıları ile ilgili anında tutulan tutanak ilişiktedir, bu kültürün sendikal alanda meşrulaşmaması için şube disiplin kurulu işletilecek bu durum üye nezdinde ve kamuoyunda teşhir edilecektir.

Konu ile ilgili gerekli değerlendirmeler önümüzdeki günlerde ayrıca paylaşılacaktır.

Not: bu açıklama ciddi bir özür beklentisi ile iki gün bekletilmiş ancak iki gün geçmesine rağmen ne bu seviyeyi kendine layık görenden ne destekçileri tarafından en ufak bir açıklama dahi yapılmamış olması bu açıklamayı zorunlu kılmıştır. 23.04.2017 Üyelerimize ve kamuoyuna saygılarımızla” dedi.

 Haber-Ali Doğru Foto:Haber Merkezi

Share
855 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?