SAMANDAĞ CHP BAYRAMLAŞTI « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

SAMANDAĞ CHP BAYRAMLAŞTI

Bu haber 12 Temmuz 2022 - 11:28 'de eklendi ve 86 kez görüntülendi.

     CHP Samandağ İlçe Başkanlığı organizasyonu, CHP Hatay Milletvekilleri, Samandağ Belediyesi Başkanı Avukat Refik Eryılmaz yönetimi ve vatandaşların katılımıyla İlçemiz Yeni Parkta bayramlaşma programı  düzenlendi.

Bayramlaşma programında konuşan Milletvekili Topal konuşmasında, “Bayramlar dostlukların, kardeşliğin pekiştiği günlerdir. Bütün milletimize iyi bayramlar dileriz. Köklü tarihi geçmişi ve güçlü kültür mirası ile sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekliyle yaşandığı Samandağ İlçemizde, daha nice bayramlara sağlık, huzur ve güven içerisinde erişmek en büyük temennimizdir. Birlik ve beraberlik ve hoşgörü duyguları içinde saygı, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı güçlendiren Kurban Bayramının, Ülkemize, Milletimize ve insanlığa huzur, barış ve güzellikler getirmesi dileğiyle, değerli Samandağ halkının bayramını kutlarım” dedi.

Samandağ Belediye Başkanı Eryılmaz,  bayramların barış ve kardeşlik duygularının pekiştiği, toplumun geleceğe umutla baktığı özel günler olduğunu belirttiği konuşmasında, tüm halkın Kurban Bayramını kutladı.

Başkan Av. Turgay Abacı halkımızın bayramını kutlayarak yaptığı konuşmada; “ Bayramlar; Geleceğe dair daha güneşli günler, daha aydınlık yarınlar umuduyla, toplumsal kucaklaşmanın yaşandığı müstesna günlerdir. Bin yıllardır sevgi, dostluk temelinde bu coğrafyada tesis edilen barış, kardeşlik ortamının teminatıdır. insani ortak değerlerin birleştirici gücü ve harcıdır. Karşılıklı anlayış, hoşgörü, kardeşlik temelinde daha yaşanabilir bir dünya, aydınlık bir gelecek temennisiyle tüm halkımızın kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar, saygılarımı sunarım” dedi.

Bayramların bereket dolu günler olduğunu belirten CHP Gençlik kolları  Başkanı Bünyamin Reyhanoğulları  ise “Bayramlar, berekettir, umuttur, özlemdir.

Bizler de Kurban Bayramı’nı karşılarken Türkiye olarak en çokta adalete, barışa ve kardeşliğe özlem çekiyoruz. Kurban Bayramı’nın manevi huzurunun ülkemize barış, adalet ve kardeşlik olgularını getirmesini temenni ediyorum.

İnsanlığın ilk zamanlarından beri insan hayatında çok önemli bir yere sahip olan, adalet duygusunun bir kere daha hatırlanmasını diliyorum” dedi. Yenipark Alanında düzenlenen bayramlaşma etkinliğine CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, CHP milletvekili  Mehmet Güzelmansur, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, CHP Samandağ İlçe Başkanı Turgay Abacı, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Duran ve Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Timurlenk  Bozoğlan, CHP Gençlik Kolları başkanı Bünyamin Reyhanoğulları,  CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber, Samandağ Belediyesi meclis üyeleri ,  İşadamları Ekrem Kondakçı, Mevlüt Gümüş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı