Samandağ Bilge Anka Koleji İlk Mezunlarını Verdi İLK MEZUNLARIN KEPLERİ GÖKYÜZÜNÜ SÜSLEDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

Samandağ Bilge Anka Koleji İlk Mezunlarını Verdi İLK MEZUNLARIN KEPLERİ GÖKYÜZÜNÜ SÜSLEDİ

Bu haber 20 Temmuz 2020 - 15:58 'de eklendi ve 714 kez görüntülendi.

Samandağ Bilge Anka Koleji ve Anadolu Lisesi ilk mezunlarını verdi. Anka Kolejinin il mezunları Truva Life Kır Bahçesinde kep attı. Kep atma törenine okul kurucuları, okul müdürü, öğretmenler ve mezun öğrenciler katılım gösterdi.

Okul Müdürü Şekibe Harbelioğlu tören sırasında yaptığı konuşmada; “Sayın kurucularım, Değerli öğretmenlerim ve sevgili öğrencilerim; Birinci mezuniyet törenimize ve balomuza hepiniz hoş geldiniz. Bu gecenin haklı gururunu yaşayan siz öğrencilerimizin heyecanına ortak olmak için buradayız.

Sevgili gençler, Bilge Anka Koleji ve Anadolu Lisesi öğrencisi olma ayrıcalığını yaşadınız ve bundan sonraki süreçte de aldığınız birikimle yaşamaya devam edeceksiniz. Sizlerden sahip olmanızı istediğimiz üç şey: birincisi; sağlığınız, ikincisi; mutluluğunuz, üçüncüsü ise ahlaklı ve başarılı olmanızdır. Hızla değişen bu dünyada değişimi kavrayınız ki muasır medeniyetler seviyesine bizleri taşıyınız. Bütün toplumların ve ulusların, umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Bu gerçeği Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ‘’Bütün Umudum Gençliktedir.’’ Diyerek ülkeyi ve bütün değerleri gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki sizlerde umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemizi uygarlık düzeyine çıkaracaksınız. Buna bütün kalbimle inanıyorum.

Değerli meslektaşlarım; Bir anne bir baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere çok teşekkür ederim. Sevgili gençlerim; Sizleri gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inancım tamdır. Bu gecemizin bize yakışır, düzeyi yüksek, mutlu bir gece olarak hepimizin anılarında yer almasını temenni ediyorum. Kep atma törenimizle mezuniyet balomuzun düzenlenmesinde emeği geçen öğretmenlerime, gecemize katılan herkese teşekkür eder, sosyal mesafe kurallarına uyarak hepinize iyi eğlenceler ve sağlıklı günler diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı