Samandağ Belediyesi’nden Futbolseverlere Çağrı! MAHALLELER ARASI TURNUVA START VERECEK   « Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

KURGU DEĞİL, GERÇEKLER

Eğitim, Genel, Sağlık, Yerel

Samandağ Belediyesi’nden Futbolseverlere Çağrı! MAHALLELER ARASI TURNUVA START VERECEK  

Bu haber 17 Haziran 2021 - 18:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, futbolseverlere bir çağrıda bulundu. Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, geçen sene büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen mahalleler arası futbol turnuvasının yakın zamanda başlayacağını duyurdu.

Konu üzerine yapılan açıklamada; “ pandemi sürecinde hayatın olağan akışının durma noktasına gelmesi ve spor aktivitelerinin yapılamamasından kaynaklı insanların eski sosyal yaşantısını yeniden canlandırmak amacıyla mahalleler arası “Halı Saha Futbol Turnuvası” düzenleyecek. Samandağ’a bağlı 42 mahalleden katılımın olacağı turnuvaya her mahalleden sadece 1 takım katılabilecek.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı

AyakkabıBot ve çizmeGünlük ayakkabıBot ayakkabı modelleriÇizme ayakkabıTerlik ayakkabıSandaletBabetSpor ayakkabıTopuklu ayakkabıİç giyimMayoÇorapFantezi giyimİç çamaşır takımlarıSütyenGecelikPijama takımıGece elbisesiPlaj giyimGiyimBüyük bedenTesettürEtekTrenckottarz eşofman takımları bayanMontGömlekPantolonT-shirtSweatshirtKırmızı elbiselerCeket