SAMANDAĞ BELEDİYESİ, RESSAM TAŞ'IN SERGİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

SAMANDAĞ BELEDİYESİ, RESSAM TAŞ’IN SERGİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Bu haber 10 Haziran 2019 - 16:51 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Sosyal Belediyecilik çalışmalarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek dikkat çeken Samandağ Belediyesi, resim sergisine ev sahipliği yapacak.

Ressam Ali Taş tarafından 11 Haziran 2019 Salı günü Samandağ Belediyesi hizmet binasında bulunan Toplantı Salonunda resim sergisi yapılacak. Salı günü saat 17.00’da başlayacak olan resim sergisi 11, 12, 13 Haziran 2019 tarihlerinde açık kalacak.

Sanat rüzgarının eseceği Samandağ’da 11 Haziran Salı günü Toplantı Salonunda yapılacak resim sergisi ile birlikte Ressam Ali Taş’ın “Yol Aşkları” kitabı da yer alacak.

Ressam Ali Taş yaptığı açıklamada, sağladıkları katkılardan dolayı Samandağ Belediyesi’ne teşekkür ederek bütün vatandaşlarımızı sergiye davet etti.

Ressam Ali Taş açıklamasında; “Birçok insan bu ülkede hiçbir şeyin iyiye gitmediğini ve hayatın gittikçe daha fazla zorlaştığını düşünebilir. Peki bu durumda ne yapmalıyız? Öncelikle kişilerin peşinden gitmek yerine, hayallerimizin peşinden gitmemiz gerektiğine inanıyorum. Bir de nüfus hızla artarken, ekonomik ve sosyal dengelerin hızla bozulduğu bir dönemde, hayat hiçbir zaman kolaylaşmayacaktır. Şunu unutmamak gerekir. Hayat bize fırsatlarını altın tepside sunmaz. Bu sebeple bizler zorluklar karşısında şikayet etmek yerine, kendimizi sürekli yenileyerek güçlendirirsek başarabiliriz inancındayım. İşte böyle bir dönemde ve psikolojide insanların üreterek ve paylaşarak moral değerlerini yükseltebileceklerine inanıyorum. Bu inançla kişisel resim sergimi açarak, dostlarımla – sevenlerimle bir araya geleceğiz. Bu değerli zaman dilimini beraberce paylaşmaya davet ediyorum. 11 Haziran Salı günü saat 17’de Samandağ Belediyesi toplantı salonunda resim sergimin açılışına bekliyorum.” İfadelerine yer verdi. 

Haber- Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films