ÜST REKLAM

logo

reklam
21 Şubat 2017

SAKALLI: BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMALIYIZ

İlçemiz esnaflarından ve Gelişim İletişim işletme sahibi Kuray Sakallı, ülkemizin içinden geçtiği ekonomik krizden ilçemizin de etkilendiğini ve yaşanan krizin ev ve iş yeri kiralarını tavana çektiğini dile getirdi.

Sakallı, krizden kaynaklı hem esnaf olarak kendilerinin, hem de mülk sahiplerinin mağduriyet yaşadığını söyledi.

Konu ile ilgili Gazetemize açıklamada bulunan Gelişim İletişim işletme sahibi Kuray Sakallı, ”ülkemiz ekonomik bir krizden geçiyor. Kiralar tavan yaptı; hem biz hem de mülk sahibi vatandaşlarımız mağduriyet yaşıyoruz. Biz esnaflar olarak mülk sahibi vatandaşlarımızdan bu süreçte bizlere yardımcı olmalarını ve kira hususunda bizlere anlayış göstermesini talep ediyoruz.” ifadelerini kullanırken, açıklamasına ”Biz esnaf ve mülk sahibi vatandaşlar bu noktada yardımlaşmalıyız diye düşünüyorum.” sözleri ile devam etti.

”AMACIMIZ DUYARLILIK OLUŞTURMAK”

Gazetemize yaptığı açıklamada amaçlarının kaş göz yarmak değil, duyarlılık oluşturmak olduğunu kaydeden Gelişim İletişim işletme sahibi Kuray Sakallı, açıklamasına; ”bu kriz, esnafı ve vatandaşı da etkiledi. Dolayısıyla birbirimize sahip çıkmalıyız. Kriz, bizden veya vatandaştan değil, ülkenin geçtiği ekonomik buhrandan kaynaklanıyor. Biz esnaflar, yaptığımız açıklamalarda esnaf ve mülk sahipleri arasında duyarlılık birbirimize sahip çıkma bilinci oluşturmayı amaçlıyoruz” sözleri ile devam ederken, bu süreci ancak duyarlı olarak ve birbirlerine sahip çıkarak atlatabileceklerini söyledi.

 

Share
615 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?