ÜST REKLAM

logo

reklam
27 Eylül 2018

SAHİLLERİMİZ TEMİZLENİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), il genelinde gerçekleştirdiği kapsamlı temizlik çalışmalarına devam ettiğinin altını çizdi. Dünyanın en uzun ikinci sahili olma özelliğine sahip İlçemiz sahilini de temizleyeceklerini bildirdiler.

Altyapı, üstyapı çalışmaları ve sosyal, kültürel faaliyetler ile Hatay’ı birçok alanda ileri taşımak adına başarılı projelere imza atan HBB, sahil ve denizlerde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarıyla da kentin turizminin attığı noktaları hak ettiği fiziki koşullara ulaştırıyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının titiz çalışmaları ile sahillerde temiz görüntü kalıcı hale geliyor.

Dünyanın En Uzun Sahili Temizleniyor

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nın dört yıldır her yaz sezonunda gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde, dünyanın en uzun ikinci sahili olma özelliğine sahip Samandağ denizi, su sümbülleri ve dış kaynaklı atıklardan bertaraf edildi.

İl genelinde gerçekleştirilen deniz temizliğinin yanı sıra sahillerde de temizlik çalışmaları gerçekleştiren ilgili Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı yetkilileri, şehir ekonomisine katkıda bulunacak deniz turizminin gelişebilmesi adına, deniz ve sahillerde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarının kararlılıkla devam edeceği ifade edildi.

Haber- Foto: Ali Doğru

Share
317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?